Nepřipadá vám to něco :

Slibuji před svými druhy, že budu pracovat, učit se a žít podle pionýrských zákonů, abych byl dobrým občanem své milované vlasti, Československé socialistické republiky, a svým jednáním chránit čest pionýrské organizace Socialistického svazu mládeže.

Mě ano – KODEX !

Nejlepší odpověď
mosoj

A i kdyby. Co je na tom špatného ?
Doplňuji:
Bez ohledu na to, že nikdo nezná význam slova socialistické, mně ani to nevadí.

Další odpovědi
david22

mosoj: až na to slovíčko „socialistické“ :D
Doplňuji:
mosoj: ale tady je použito v kontextu diktátorského režimu :)

Drap

Pionýrský slib se mě osobně líbí, a proč by taky neměl ?

kamera

Ježíš tak to budu muset zabrat ve studiích věd. Já to ještě nečetl, zábava je tady.