huxa

Nepříjde vám, stejně jako mne, že poslední dobou od nejmenovaných uživatelů přibývají naprosto stupidní otázky?

Naprosto stupidní a opakovaně, nikoliv pouze špatně napsané od nových uživatelů či otázky na banální záležitosti.

Nejlepší odpověď
badisko

Tady to nekdy bylo jine ? …Vetsina ..tady chodi uz jen z recese ..:D tak se potom nediv …:D

Další odpovědi
mojitek

kolikrát mi to tu přijde jako jakási diskuze pro mentální invalidy..

tencosepta

A nejenom stupidní otázky, ale i odpovědi!
Doplňuji:
Jo a neřešte ty individua, pak je to začne bavit a zvrhne se to tu. Takoví lidi si pozornost nezaslouží.

zjentek

počkej, podrbu se na spánku ..hmmm ..hmmm ..no myslím si, že tím právě utváříš tu poradnu tady :o ..a už to začíná být do očí bijící žé? To víš, jaka matka, take ďatka ..a totéž platí pro poradnu a její komunitu ,)
Doplňuji:
mochitek- nominace

anonym

Já se nestydim, klidně mne jmenuj.

melanie

Jo připadá. Občas si taky říkám, jestli jsou ti lidi blbí či co, že se ptají na takový blbosti :-/

mosoj

Proč se ptají uživatelé na stále jedno a totéž ?

petulka11

jo popravde prijde obcas fakt blbe otazky niekedy este blbsie odpovede mal by to tu admin pretriedit a to poriadne