leporela22

nepochopitelný zákon

Dobrý den mám otázku proč se sex může dělat od 15 ale koukat na porno až v 18 ??

Nejlepší odpověď
Bedy

Je to prostě od zákona. V pornofilmech mohou být občas drsné sexuální praktiky (sado-maso, apod.) a to nevím, jeslti bys tohle chtěl dělat v 15 letech.

Tam si myslím, že je taková ochrana, že autoři zákona chtěli, aby tohle mladiství neprováděli, protože to je velmi nebezpečné…

Další odpovědi
jpau

Jde o to, že porno je hra a může narušit sexuální vývoj daného jedince, protože o samotné souloži získá z porna jinou představu, než jaká je skutečnost – prakticky ve srovnání s pornem:

  1. přítelkyně málo křičí
  2. velikost údu herce je pravděpodobně větší než úd diváka
  3. nepatří mezi běžné praktiky souložit s více než 5 partnery najednou apod…

Prakticky to je ale člověk od člověka jiné, já viděl věci co popisuje Bedy asi ve 12 a necítím, že by mě to nějak poznamenalo…

Drap

Protože to tak určuje zákon. Neni to ve všech zemích stejné.