Avatar uživatele
Complex

Není trochu moc radikální limit pouhých třech otázek pro začínající do 100 získaných bodů?

Kdyby jich bylo pět, tak bych si nestěžoval.

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, Anikitos, aliendrone před 1993 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Není to moc. Těžko říct, proč je to tak v pravidlech, to ví jen admin.

Pokud se někdo náhodně objeví, stačí mu jedna otázka, pokud chce někdo zůstat a získat 100 bodů, aby mohl vkládat víc otázek, připadá mu to dlouho.

Pokud se chcete stát pravidelným uživatelem, je třeba „vydržať“. Jste-li mladý, času máte dost, třeba i čas na rozmyšlenou.

Odpovědi jsou jako nekonečný seriál – někteří odejdou, jiní přijdou, ale jede se dál.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michala11

To mi jako horší limit příjde 5palců a 5hvězdiček.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Možná to je málo, ale tak jsou nastavená pravidla. Všichni jsme i tím museli projít a stejně s tím nikdo z nás nemůže nic dělat, tak i diskuze o tom je zbytečná. Je to věcí majitelů a adminů stránek, a je to i jejich právo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Aspoň si trochu rozmyslíte nad účelností svých dotazů a nebudete spamovat nesmysly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Myslím, že smyslem je udržet nové účastníky a snažit se do vyšší kategorie. První hranice 100 bodů je nízká a dostaneš se přes ni rychle. Každý začátek je těžší, ale pak už to jde samo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

No vidíš – mně zase přijde nesmyslný limit pro počet odpovědí (max. 5)! Já zde přibližně za rok položil 60 otázek (z toho více jak polovinu proto, „aby se něco dělo“, což je v průměru 1,5 otázky za 10 dní. ;) :D

Ale jak píší ostatní – 100 bodů zmákneš rychle. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Není trochu moc brzy kritizovat záměr provozovatele webu?
Ještě jste se tu ani nerohlédl a už máte výhrady vůči počtu otázek.

Podle mne je to určitá ochrana webu před zahlcením
nesmyslnými otázkami. Před pár lety se tu někdo takový
objevil → „sekal jednu otázku za druhou“ prvníích několik
stránek obsahovalo jenom jeho otázky.

100 bodů dosáhnete rychle, potom už
bude možné pokládat více otázek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek