Není to divné ?

Zasadil jsem gladioly a vyrostly mečíky. Kde jsem udělal chybu ?
Doplňuji:
Trošičku jsem si z vás vystřelil. Gladioly a mečíky jsou jedno a to samé! 🙂
Nebo se pletu?

Nejlepší odpověď
hanulka11

mě nevyrostlo nic, ani jedno ani druhé

hlavně jestli jsou krásné

Doplňuji:
ale to my přece víme , my jsme tě nechali při nevědomosti-hihihi

Další odpovědi
Deli

Já zasadila cibuli a mrkev (asi před měsícem jsem se tu na to i ptala) a nevyrostlo nic. Doteď! Ani jediná mrkev či cibule!!!
Tak máte aspoň něco 🙂

Tak to se Vám povedlo, sežrala jsem to i s navijákem! 🙂

Drap

I to se stává.......příroda je mocná čarodějka.

hanny 2

To je dobrý,já jsem jednou koupila sazenice květáku,zasadila a vyrostlo z toho zelí!
Doplňuji:
Ale Barbakane,to my přece víme,bylo mě jasný,že nás jenom zkoušíš!!!

Jikra

Jakápak chyba to je věda.
Mičurin by z tebe měl radost.
Doplňuji:
Á pán měl po ránu vtipnou kaši,že.

venkovan

Asi máte v půdě skřítka Gladiola. On je šikovný a když někdo zasadí ty mečíky, tak je promění.
Je pořád lepší něž skřítek Prevítník, který pěkne rostlinky mění v pýr atd.