zjentek

Není strašné být pořád (celý život) střízlivý/á?

To musí být hrozné, ne?

(Nikdo netuší. No, to se dalo čekat… mělo mě napadnout hned.)

Odpovědi
elkon

Tohle spořádaného člověka nenapadne, u tebe to nepřekvapuje. Stačí se podívat zpětně na tvé výplody.

OSHO

Vše zde má svoje výhody a nevýhody takový je život!

Arcimozek

Pane, jde to, příklad jsem já, svobodný, šťastný, vesmírně jiný. Pokud budete střízlivý, vaše cesta k nalezení duchovní volnosti bude přiblížena a budete moci pohodlně atakovat nadlidské spirituální schopnosti.

Nicméně, s Vámi jsem s jakožto přítelem skončil, neboť po analýse Vaši textů jsem pochopil, že si ze mne utahujete a že Vám nejde o skutečnou spirituální svobodu. Tedy, naše přátelství tímto končí a odteď jste pro mě člověk druhé kategorie – nepřítel.

zjentek

Vážený „kolego“ arcimozku, když se W. Snipes zapletl s fin. úřadem a byl obviněn, že neodevzdal daň. přiznání a naopak odevzdal falešné formuláře na vrácení daní, vše obhajoval nepopiratelnou skutečností, že je původem z vesmíru. Takže já ti dobře rozumím a chápu tvé rozpoložení.

Nicméně musím přiznat, že pro mne coby probuzeného k tomu nejhlubšímu uvědomění jsi byl vždy občanem druhé kategorie, již od dob tvého zárodku. Konkrétně, pokud se pídíš po skutečnostech, proč hluboce probuzený jako já nemůže akceptovat spirituálně osvíceného, tak je v tom tvůj nick. Prostý „ARCIMOZEK“ totiž o tvém charakteru prozradí více, než milióny jiných tvých dosud nerealizovaných skutků, či úvah, které beztak (právě kvůli zmiňovanému nicku) nakonec vždy vyšumí do ztracena, jako hluboká myšlenka, která byla vypuštěna do éteru v přítomnosti jinak neomezených hňupů.
Ale i přesto a právě proto vůči tobě nechovám žádnou zášť a kolegiální vztah mezi námi z mé strany dále plynule proudí univerzem, jeho horizontem a skrze horizont událostí dále někam až do míst, jejichž existenci si osvícený před svým hlubším probuzením vůbec neuvědomuje, nedokáže.
I tak ti přeji mnoho poznání ve tvém osobním plynutí. Pro zjenteka budeš navždy „kolegou“. Děkuju.

zjentek

Elkon a uvažoval jsi taky někdy kam by vedl svět plný „spořádaných“ lidí jako „jsi“ třeba ty?

Já jo! To nechceš… 🤦‍♂️