Avatar uživatele
Kryšpín

Není příliš velký postih za předjíždění na železničním přejezdu?

Mezi Svitavami a Poličkou kamion předjížděl na železničním přejezdu další dva kamiony zavinil menší nehodu a ujel. Mluvčí Policie sdělil, ztráta 7 bodů a až jeden rok zadržený řidičák. Škoda byla malá 15 tisíc, závory nahoře.

Zajímavá 0 před 1764 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Jo, taky jsem to četl a viděl. Takovým hajzlům by měli vzít řidičák doživotně. Ne proto, že předjížděl na přejezdu, ale že se zachoval jako prase, způsobil škodu a ujel.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Však to je nebezpečné chování jako kráva, tos neviděl, co tenkrát udělal ten polskej magor ve Studénce a co to způsobilo?
Za mě trest odpovídá, pokuta mohla být podle mě klidně i vyšší.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/%C5%BDelez­ni%C4%8Dn%C3%AD_ne­hoda_ve_Stud%C­3%A9nce_2015

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

V tom případě žádný trest není dost vysoký. Nechápu, že se někdo může zastávat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Předjíždění na přejezdu se nědělá právě proto, že předjíždění samo o sobě je nebezpečný manévr a případná i banální nehoda na přejezdu se může dost zdramatizovat pokud pojede vlak… Takže předjíždění na přejezdu je blbost. Velká. Způsobení nehody průser, relativně malej. Ujetí od nehody je srabáctví a průser. Velkej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Prosímte proč by to měl být velký postih, vždyť vybodování znamená jen to že si uděláš nový řidičák, a lidé kteří dělají takovéto chyby rozhodně potřebují znovu do autoškoly, to je snad naprosto zjevné! Je jasné, že tam nedávali dost pozor, takže opáčko.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Na přejezdu je, jako na dalších místech, zákonem zakázáno předjíždět. |Pokud někdo zákaz předjíždění poruší, je sankce mimo jiné i ztráta řidičského oprávnění.
Co se Vám zdá velký postih?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cukrar

ge0rge, kde jste vzal info že" „vždyť vybodování znamená jen to že si uděláš nový řidičák“

před 1763 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek