Kepler

Nenapadlo už někoho z vás, že se už na tento web už nikdy nevrátíte?

Málo účastníků se zajímavými otázkami, hodně tapetářů s přiblblými otázkami, někteří neumí psát česky, admin nefunkční, všichni noví se neobtěžují seznámit se s pravidly a kodexem… Abych mluvil sám za sebe: mě to baví čím dál méně. Mám zaječí úmysly, pokud najdu něco lepšího. Máte tip na vnitřní poštu?

Nejlepší odpověď
DoTazatel

Hodněkrát. Jednou už jsem odešel, ale zase jsem se vrátil (toto je ostatně můj druhý účet).

Chodím sem většinou jen z nudy a odpovídám na to, co se mi líbí. Kolikrát si říkám, že už se nevrátím a už se nebudu přihlašovat, ale když sem zabrouzdam na tenhle web a jen tak letmo si projdu nejnovější otázky, tak mě nakonec některá zaujme a já dostanu touhu podělit se o svá „moudra“ (protože jako každý i já mám velmi rád své názory a přesvědčení, rád se jich držím a často na ně nedám dopustit. Ale umím si to přiznat). :D

Ve skutečnosti nemám moc rád sociální sítě, které jsou spíš antisocialni, každý je tam soudcem, porotou i katem, (téměř) každý je drzý, protivný a má potřebu cpát každému ty své rozumy a neomylné názory a doslova vyhledává spory/hádky. Protože na internetu je každý machr a nebojí se urážet „do očí.“ Ovšem ve skutečnosti si tím vším jen honí svoje ego (ať už z důvodů jakýchkoliv problémů, potřeb, komplexů). A Odpovědi.cz nejsou zase až tak daleko od těchto „sociálních“ sítí, kde se lidé takto chovají (typu Facebook, Twitter aj).

Další odpovědi
aliendrone

Klídek ogare, dej si kbelíček dva vodky a ono se to poddá. To je dáno covidokolnostmi, lidé kraví, spousta se jich nudí a tak vymýšlí (?!?) hovadiny. To přejde. Navíc pomysli na tu ostudu, kdybys tváří v tvář takové přesile kyselých pudelí zbaběle DEZERTOVAL! TAKOVÁ HANBA! A co zdejší ženy (myslím ty, které ještě nepoznaly megasnejka), ty by z toho upadly do dlouhodobé deprese hraničící se ZOUFALSTVÍM! Na ně nemyslíš, sobče? Pamatuj na Titanic – ženy a děti první! ;) :D

led

Občas pri návšteve ma tiež prepadajú myšlienky lovkyne perál v hlbočinách českých jazier o náleziskách v Pacifiku, pri ponáraní sa do hĺbok príspevkov na tejto stránke… Ale ten pocit archeológa pri nájdení malej kostičky z dávnoveku, ktorá chýbala k dôkazu teórie, že praalendrone sa vyvinul z človeka, ten je k nenahradeniu a prísť o takýto poznatok odchodom z tejto stránky?
Prísť o objavy fantastov, o zdroje širokej škály z množstva ľudských myšlienok a námetov, tých podnetov k zamysleniu? Prísť o pocit lovkyne perál pri nájdení perly v hlbočinách tejto stránky? Nie, ešte stále vidno blikať iskry svetla aj v tomto jazere. Čo keď tu je poklad?

Dochy

Napadlo. Ale zatím mě to vždy přešlo. Jednou třeba nepřejde…

hapiky

Tady platí staré dobré: „Všeho s mírou“. Je dobré znát názory či postřehy jiných, ovšem očekávat nějakou „kariéru“, moc nad druhými, nebo něco podobného s bodíky je bláhové.. Takže zbývá jen dělat to pro pobavení. Někteří mají i očividný cíl „být zlatý“, bohužel za „každou cenu“!
Také je dobré si načas dát pauzu.

orwell

Naposledy to bylo při stavu 4999. Doufal jsem, že to vydrží a zůstanu už napořád první z bronzových! Pak mě nějaká „dobrá duše“ katapultovala do stříbra a další podobný pokus je pro mě v nedohlednu. Nejrozumnější by asi bylo rozpustit se ve stříbře, vytvořit amalgám, tiše se odpařit a dělat něco užitečnějšího. Vzdělaných borců je zde dost a nikomu chybět nebudu. Navíc zde přibývá podivných otázek, na které se mi nechce odpovídat, nebo ani neumím.

Hufnágl

Keplere, tvou otázkou jsi mi nahrál na smeč.

Jsem zde krátce, ale připadám si na tomto webu jako v Parlamentu EU. Samé nařízení, omezení, zakazování, donášení. Jsou tu i lobbisté (jeden skrytě), kteří hodnotí palci a nominacemi určité členy, jen proto, že jsou V.I.P. V současné době se zde vyrojilo několik nových členů, kteří buď uprchli z jiných fór nebo byli vytvořeni někým z těchto stránek za jistým účelem. Je tu také jeden člen, který mi silně připomíná politika Marečka Bendů, který zde sedí už dlouho na zlatém křesle, odpoví něco, co nemá s otázkou nic společného. Jsou tu horliví přispěvatelé, kteří jdou k vysněné metě přes mrtvoly, tedy otravují obrovským množstvím nic neříkajících otázek.

Resumé: Začínám trošku uvažovat o webexitu.

jirka F

No,je to blbý zvlášť když je tady teď plno pochybných přezdívek.Ale můžu za sebe říct že na druhou stranu jsem tady radši než na facebooku.Nikdo se tady skoro nepředvádí.Nicméně k otázce už kolikrát jsem přemýšlel o ukončení členství na tomto webu ale drží mně tady to že jsem doprkýnka ještě nedobyl stříbro a zlato.

Ametyst

Je to tu čím dal víc politicky korektní. Inu musíme byt světoví.

zjentek

To už jsi říkal coby geco, mowla a fůra předchozích podobných…

Osobně si myslím, že tady budeš déle než koronavirus! (;(;(;

(Což svým způsobem může být výhra. (;)

zjentek

Hufnágl, Drap??? (;(;(;

Kepler

Děkuji všem za odpovědi. Jen jsem zamrkal překvapením, jak širokou odezvu moje otázka vyvolala. Vidím, že se svými pochybnostmi nejsem sám.

Ametyst

Co se divíš, Keplere, když ti kádrují otázku tím, že si to máš vygooglit nebo jít k doktorovi. To už pak tak zúží pole pro otázky, že je lepší být zticha, ne?

Ametyst

Co se divíš, Keplere, když ti kádrují otázku tím, že si to máš vygooglit nebo jít k doktorovi. To už pak tak zúží pole pro otázky, že je lepší být zticha, ne?

DoTazatel

Tady už to pomalu ale jistě umírá. Podívej se na příspěvky před pár lety (no 5 a víc), kde skoro každý příspěvek měl hodnocení nad 10, odpovědí bylo nad deset i víc – do 20, některé ty výjimečné i nad 20, stejně tak byly dobře dobře ohodnocené ty odpovědi.
Nemluvě o tolika (dobrých) uživatelích, kteří už odešli…

Hufnágl

…odešli, nebo byli umlčeni.