autacek

IMHO je to blbost. Tlak ve vodovodním potrubí bude vyšší než aby se ti do něj podařilo nedopatřením něco vpustit, ba dokonce hektolitry vína. O tom, že by to následně napadlo někoho pít a dokonce doma lahvovat, to už je snad úplný scifi, resp. to může napadnout jen prasata. Ne nadarmo je asi ta oblast nejvíc postižená..

rozmarynek

Konspirační teroie. Máme detekován koronavirus ve vodovodním řádu co uděláme? Prostředek na bázi alkoholu je víc než vhodný.