Michal Kole

Neměli by nemocní lidé, co mají problémy s uvědoměním si světa nosit lokalizační náramky jako třeba vězni?

http://tn.nova­.cz/zpravy/cer­nakronika/dusev­ne-nemocny-muz-posedme-utekl-z-domu-zoufala-rodina-prosi-o-pomoc.html

Vyváží v těchto případech „omezení svobody a špiclování“ ochrana jejich života popř. společnosti ?

Nejlepší odpověď
dudu

Pane kolego plácáte nesmysly. Nemocní jsou kromě náboženských fanatiků také alkoholici, drogově závislí, kuřáci nebo třeba workoholici. Ty ocejchované by pak ani snad neměl už kdo sledovat…

Další odpovědi
Skeptik

Křesťanům, židům, muslimům, krišňákům, pohanům, esoterikům, hinduistům, scientologům, … ?