Michal Kole

Neměli by na sociální dávky absolventů škol přispívat školy, kde dotyčný studoval ?

Logicky: Škola s lepšími výsledky má méně nezaměstnaných absolventů a méně by pak platili.

Takže by to byl tlak na školy, aby učily kvalitněji a ne stylem, nadiktovat a přepapouškovat do písemky nebo jet pořád dál a nezastavit a vysvětli to víckrát, či u studenta vzbudit zájem o předmět.

Mě hláška: otevře si sešity, akorát naštvala a otrávila a předmět mě nebavil, když jsem jenom psal.

Já nemám problém vymyslet řešení a vysvětlovat mě baví a vymýšlet jak věc vysvětlit názorně pro nechápavé.

Nejlepší odpověď
anonym

Michale, já Tě varovala. Nechej těch volovin. To už je opravdu hodně šílené, aby na to člověk reagoval klidně.
Doplňuji:
Hanulko, pokud to nesmážneš Ty, tak já určitě.

Další odpovědi
anonym

Ty bys měl vrátit maturitní vysvědčení a slušně se všem učitelkám omluvit. To, co předvádíš, není mj. ani čeština páté třídy ZŠ.

hanulka11

víš co já to smažu ,my si tu s tebou nebudeme povídat už jsme ti to 100× napsali že tady není žádný diskuzní forum

a prosím vás už ho někdo vypněte – to se nedá vydržet