Avatar uživatele
anonym

Německá vláda uvažuje o přijetí dalších tisíc uprchlíků z řeckého tábora. Není to už komplex z historie?

Neměla by přeci jen vláda A. Merkel stanovit mantinely, za které už nepůjdou? Přece nemohou donekonečna přijímat lidi, aniž by nereflektovali bezpečnostní situaci.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kepler před 1356 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Taky mi to už přijde přes čáru. Oni ti uprchlíci rádi všechno zapalují a Němcům se zřejmě stýská po požáru Reichstagu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Vinpe

Uprchlíkům by se měla dát práce u nich. Můžou třeba zalesňovat Saharu, pěstovat kávu, kakaové boby, zeleninu, vyrábět elektřinu doma. Živit se tím.
Nelze přestěhovat skoro celou Afriku, Asii do Evropy a mít se tady dobrě.

Upravil/a: Vinpe

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Ať se postaví třeba na hlavu, když nás do toho nebudou zatahovat. Jejich problém, když to lidem u nich nevadí. Jinak by se asi ozvali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Částečně ano. Navíc musíš připočítat fakt, že Rajch je hlavním motorem euroglobalizačního úsilí, což v kombinaci má za následek právě tyhle kraviny. Hned z první by se řeklo: „Co je nám do toho?“ Vždyť platí > co mi tení rovno, po tom je mi víš co, viď. ;) :D

Bohužel naše (nejen) ekonomika je tak úzce napojena na říšskou, že se nevyhnutelně tamní dění dříve či později projeví v nějaké formě i u nás. Tudíž mne to dost znepokojuje, ale chlácholím se tím, že tohle už já řešit téméř jistě nebudu. Jo, vím, dost ubohé, ale na druhou stranu nikdo nedokáže řešit/vyřešit všechna světová bebí. :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Ne, proč? Prostě v tom Řeky nechtějí nechat. A ten tábor pro azylanty se stejně bude mustet zrušit. A jakou bezpečnostní situaci máte na mysli? A co by s ní mělo 1000 dalších azylantů udělat?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Ještě dovětek: samozřejmě, že můžou donekončna přijímat lidi. A budou. Steajně jako další bohaté země, které lákají imigranty: Kanada, Nový Zéland …

před 1356 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek