veru.vikt

Nemáte tip na seriály či filmy, kde je jednoduchá angličtina?

Má angličtina je totiž docela bídná, tak bych se chtěla začít dívat na něco v originálním znění, ale zas abych to pochopila a nemusela neustále film/seriál zastavovat a překládat si jej ve slovníku…

Odpovědi
Emefej

Doporučuji Teletubbies.

Yap

Pokud se chcete učit angličtinu odposlechem tak doporučím metodu, kterou jsem se učil já. Pustil jsem si film v originále a k tomu anglické titulky. Co jsem nerozuměl to jsem si přečetl. Ale pozor! Má to „vedlejší účinek“ – zvolte si vhodný „žánr“. Já si totiž takhle naposlouchal pěkně fráze z filmu Full Metal Jacket (odehrává se v době války ve Vietnamu) a nějak jsem si neuvědomil, že ti vojáci vzájemně mezi sebou nemluví zrovna „korektně“. 🙂

Ali67

Pouštěj si filmy co znáš a tedy budeš vědět o čem mluví ;)) Já takhle sledovala Harryho Pottera v němčině ;))

nSima

Do začátku je super Extra
http://www.csfd­.cz/film/231617-anglictina-extra/komentare/

Tuším, že já jsem ho kdysi získala na Ulož.to