Avatar uživatele
bolak

Nemáte někdo odkaz na článek o tom „elektronickém mýdle“, které má nahradit praní v pračkách?

Dneska to říkali v rádiu jako nějakou supermegaextrahit novinku, ale předstíral jsem v práci nevolnost a šel jsem jakoby k doktorovi, takže zbytek už jsem nestihl. Na internetu to nikde nemůžu najít.

briketka10: to asi nebude ono hele, ale až to bude u nás na krámě, tak to okopíruju a vydělám na tom majlant, prozatím zkouším jen pokus-omyl, píchnul jsem do mýdla diodu ale byl to omyl, elektronické mýdlo nefungovalo

ale určitě by to teoreticky fungovat mohlo, pokud to není apríl z kanálu 6., když dokáže vibrace rozbít sklo, tak proč by nedokázala oddělit špínu od druhý špíny, nebo špínu od vlny, nebo vlnu od ovce, prostě něco takovýho..fam­fárovýho

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, kapka, johana 56, briketka10, anonym před 3032 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Proboha, co je zase za kravinu? Asi něco jako elektronická cigareta, která vůbec není elektronická? Copak někdy elektronika nahradila chemii? Jestli jo, tak si do nádrže načerpám 50 litrů elektroniky 95 okt. a místo acylpirinu si dám 50 mWh sofistikovaných elektronů. Jenom přiblblé hrátky s populárními a módními slovy, též adrenalin, turbo, super, hyper, bio, eko a dalšími…

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Odkaz na článek nemám našla jsem pouze toto :
http://www.do­zitplus.cz/pro­dukty/elektro­nicke-davkovace/davkovace-pro-pradelny/
_____________­________

Tak pak jedině toto :
http://www.fran­ke.com/conten­t/watersystem­s/cz/cs/home/ou­r_products/allpro­ducts/all/201/201-102.html

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Takové supermegaextrahit novinky, to je fakt něco. Funkčnost a kvalita se ukáže časem.
Kdyby, např., byly bublinkové pračky tak skvělý, bylo by jich v prodejnách v nabídce mnoho a od více firem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

tak si najdete radio na internetu a pustte v zaznamu
:p

před 3033 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

keplere, nic nikdo nenahrazuje, ale vylepšuje, třeba u elektronické cigarety je to spalování a chemie v mozku je konečný produkt.

před 3033 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

No, fór v elektronické cigaretě je právě v tom, že se tam nic nespaluje, pouze se uměle vyrábí dým. Konečný produkt stál za hovno, tak jsem výrobek rychle vrátil.

před 3033 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

😉

před 3032 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek