zjentek

Nemají na té jižní Moravě nějak více smůly, než ve zbytku črepubliky?

Napřed Troubky, potom Hrušky…

Odpovědi
Ametyst

Vypadá to tak. Nemluvě o infekčních komárech v lužních lesích dolního toku Moravy a Dyje. I virus západonilské horečky se vyskytl. Hovoří o tom RNDr. Oldřich Šebesta. Až budu u PC, dám link.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Možná by bylo dobré si někdy zajet dál než do Klimkovic, protože máte zcestné představy o jižní Moravě: Hrušky jsou od Troubek asi tak daleko, jako od Hlučína Kysucké Nově Mesto nebo Jeseník …

zjentek

Naopak, vím, že je veliká, převeliká… (;

Celkem mě překvapuje jak víš, že často jezdím do Klimkovic?