loll

Nemá a němel spolužák z vedlejší třídy zájem?

Ahoj, docela se mi líbí spolužák, který se mnou chodil do vedlejší třídy. Problém však bylo, že ho nebylo nějak možno oslovit.
Furt byl se svojí kamarádem, a jako holce se mi nechtělo chodit takhle mezi dva kluky. Nebo byl se svojí partičkou ze třídy. Na těch výletech se na něho hrozně lepila jedna blondýna z jeho třídy, Měli jsme ale společnou hodinu konverzace němčiny. Museli jsme i spolu se bavit německy, když jsme se střídali ve dvojicích, tudíž mě zná od pohledu, i jsem mu něco říkala v němčině při té hodině. Jednou mu učitelka řekla, aby mi napsal, že zítra odpadá němčina. Tak mi napsal jednou větou: Ahoj, všem němčinářům odpadá němčina. Já jsem napsala Ahoj, moc ti děkuji za zprávu. Na to mi zase napsal, že rádo se stalo. Tím ale konverzace skončila.
Nevím prostě z pozice holky mu jentak napsat: Ahoj, nechceš jít do kina trochu trapné. Co mi říkala mamka, tak prostě je ti kluci někdy v 80. létech naháněli, zvali ven a prostě se snažili…
Nebo mu v létě napsat, že jestli nehraje někdo stolní tenis, že bych si šla ráda zahrát…zase když ale se nesnáží o žádný kontakt se mnou? Přijde mi to takové trapné. Po hrozně dlouhé době jsem se mu ozvala, viděla jsem, že kliká na jednu fn akci. tak jestli někdo na tu akci vyráží. A on: Nevím o nikom, kdo by na tuhle akci šel.

Nemá a neměl zájem?

Odpovědi
elkon

Kdyby měl zájem, tak by to dal znát.