karelfodor

nelibi se mi oblicej

Nejlepší odpověď
barnajka

Prosím tě, že ti taková hloupost za trápení vůbec stojí…
Já jsem taky tlama od přírody a neřeším to :))
S pytlem na hlavě se mi chodit nechce, na plastiku nemám a přirozená proměna ošklivýho káčátka v krásnou labuť se v mým věku taky už nejspíš konat nebude.
No a co mám teda dělat – mám se snad jít kvůli tomu oběsit???
Proč bych to, himlhergot, řešila tak radikálně, když to jde i krásně jednoduše: smířit se sama se sebou, mít se ráda i s tím svým ksichtem…a začít pomalinku šetřit na tu plastiku, ať si aspoň na stáří užiju trochu té relativní krásy a pocitu atraktivity :)))

Další odpovědi
roxy52

Jestli váš,tak navštivte plastika,jestli někoho jiného,tak se na něho nekoukejte.

quentos

jukněte na svou druhou otázku ohledně komplexů méněcennosti – aniž by to byl záměr, rozebral jsem tam i ten obličej. Není nad čím zoufat.

iceT

Mě se ten můj taky nelíbí,ale žiju s ním …