Někteří z registrovaných mají: uživatelovy otázky a odpovědi jsou privátní a já se ptám,co je k tomu vedlo ?!

Vždyť to jde zjistit na co se ptali a co odpovídali !
Doplňuji:
Má otázka nebyla asi pochopena! Já se neptal na „uživatel nedovoluje být kontaktován“ .!!!
Mě jejich emaily zcela nezajímají!!!

Nejlepší odpověď
hanulka11

už se tu ptalo víc lidí a ty to jistě víš dobře co se tu dělo dříve … sprosté mejly apod. napadání a proto spouta dobrých odešlo tak si prostě chráním své soukromí a vůbec nejde o otázky a odpovědi jak si myslíš

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­151&q=u%C5%BE­ivatelovy+ot%C3%A1z­ky+a+odpov%C4%9Bdi+­jsou+priv%C3%A1t­n%C3%AD+&sa=Vyh­ledat
Doplňuji:
ale to je v automatickém nastavení jakmile si dáš skrytý mejl tak se neukáží nikomu otázky ani odpovědi jen tobě samému – je to to co myslíš????

Další odpovědi
anonym

Co je privátní a veřejný profil?

Privátní / veřejný profil uživatele
Při registraci nebo v nastavení profilu si zvolíte, zda bude váš uživatelský profil veřejný nebo privátní. Veřejný profil umožní ostatním uživatelům s vámi komunikovat prostřednictvím zasílání elektronických zpráv (vaše e-mailová adresa není zobrazena, odeslání je provedeno pomocí formuláře na stránkách odpovědi.cz) a ostatní uživatelé si mohou zobrazit vaše otázky a odpovědi. V privátním profilu je zobrazení zakázáno a není možné vám odeslat zprávu.
Třeba ze stejného důvodu jako ty, prostě využili svobodné volby.
Kromě toho podobné polemiky zde už byly.
Doplňuji:
Je trochu smutné se ptát po 20 měsících na něco, co jiní poznají po týdnu.
Ostatně hanulka ti to v doplnění své odpovědi vysvětlila docela jednoduše.

MacChill

Jednoduše chci zůstat v anonymitě, když přijde nějaký kamarád na odpovědi a ví můj nick rád by se podíval na co se ptám a jak odpovídám, ale hledat to tady složitě nebude ;)

Drap

Je mi to celkem jedno, ale u některých by mě to taky moc zajímalo.

aramah

řekněte u kterých třeba se odkryjí:D

hanulka11

barbakane jen mě překvapuje ,že se na to ptáš až nyní …po tak dlouhé době a vidíš hned jsi toho využil…jistě je to jen a jen naše rozhodnutí

anonym

Ad hanulka, ještě než jsem si přečetl tvůj diskuzní příspěvek, doplnil jsem svou odpověď v téměř stejném duchu.

hanulka11

no jo jen mi nejde do hlavy proč po tak dlouhé době ho to napadlo a drapa proč zvlášť u některých …ale to je fuk …