Avatar uživatele
anonym

Někteří z registrovaných mají: uživatelovy otázky a odpovědi jsou privátní a já se ptám,co je k tomu vedlo ?!

Vždyť to jde zjistit na co se ptali a co odpovídali !
Doplňuji:
Má otázka nebyla asi pochopena! Já se neptal na „uživatel nedovoluje být kontaktován“ .!!!
Mě jejich emaily zcela nezajímají!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Meropa před 4545 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

už se tu ptalo víc lidí a ty to jistě víš dobře co se tu dělo dříve … sprosté mejly apod. napadání a proto spouta dobrých odešlo tak si prostě chráním své soukromí a vůbec nejde o otázky a odpovědi jak si myslíš

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­151&q=u%C5%BE­ivatelovy+ot%C3%A1z­ky+a+odpov%C4%9Bdi+­jsou+priv%C3%A1t­n%C3%AD+&sa=Vyh­ledat
Doplňuji:
ale to je v automatickém nastavení jakmile si dáš skrytý mejl tak se neukáží nikomu otázky ani odpovědi jen tobě samému – je to to co myslíš????

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Co je privátní a veřejný profil?

Privátní / veřejný profil uživatele
Při registraci nebo v nastavení profilu si zvolíte, zda bude váš uživatelský profil veřejný nebo privátní. Veřejný profil umožní ostatním uživatelům s vámi komunikovat prostřednictvím zasílání elektronických zpráv (vaše e-mailová adresa není zobrazena, odeslání je provedeno pomocí formuláře na stránkách odpovědi.cz) a ostatní uživatelé si mohou zobrazit vaše otázky a odpovědi. V privátním profilu je zobrazení zakázáno a není možné vám odeslat zprávu.
Třeba ze stejného důvodu jako ty, prostě využili svobodné volby.
Kromě toho podobné polemiky zde už byly.
Doplňuji:
Je trochu smutné se ptát po 20 měsících na něco, co jiní poznají po týdnu.
Ostatně hanulka ti to v doplnění své odpovědi vysvětlila docela jednoduše.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MacChill

Jednoduše chci zůstat v anonymitě, když přijde nějaký kamarád na odpovědi a ví můj nick rád by se podíval na co se ptám a jak odpovídám, ale hledat to tady složitě nebude ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Je mi to celkem jedno, ale u některých by mě to taky moc zajímalo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aramah

řekněte u kterých třeba se odkryjí:D

před 4545 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

barbakane jen mě překvapuje ,že se na to ptáš až nyní …po tak dlouhé době a vidíš hned jsi toho využil…jistě je to jen a jen naše rozhodnutí

před 4545 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ad hanulka, ještě než jsem si přečetl tvůj diskuzní příspěvek, doplnil jsem svou odpověď v téměř stejném duchu.

před 4545 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

no jo jen mi nejde do hlavy proč po tak dlouhé době ho to napadlo a drapa proč zvlášť u některých …ale to je fuk …

před 4545 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek