hanysicek

Nejlepší domácí lék na rýmu.

Jak se nejlépe zbavit ucpaného nosu, a rýmy. Kapky nepomáhají…
Doplňuji:
Máte někdo zkušenost se sinupo forte?:-) nebo nějaký jiný tydle prášky?

Nejlepší odpověď
annas

Opět si zkuste projít odpovědi – najdete několik doporučení včetně „babské“ rady.
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=proti+r%C3%BDm%­C4%9B&sa=Vyhle­dat

Další odpovědi
Sůwa

Stará známá pravda je, že léčená rýma trvá 7 dní, neléčená týden. Jak to tady čtu, tak je to snad epidemie, kdekdo je nastydlý, přece se to nešíří po těch „bezdrátech“. Já bych tak ráda ležela, jenže kocour mne nenechá, už se mu zas podařilo mne z postele vytáhnout. Je po té dřině tak unavený, že doufám za chvíli usne a já se zas budu moct válet. Všem podobně postiženým přeju rychlé uzdravení. Sůwa

Drap

Horkou vodu do velké mísy, mohou se přidat bylinky / šalvěj, heřmánek, levandule/ Přikrýt hlavu osuškou a inhalovat horké páry.
Jak už je rýma v rozpuku, tak žádný hodně rychlý recept neni

jmhad

Vypotit.Stroužek česneku mezi dvě břicha a mazlit se tak dlouho,dokud se nerozetře.

Enží

Já slyšela,že ji ničí dýchání cibulových výparů,takže asi navečer do misky nakrát nadrobno a v noci se ve spánku třeba pořádně nadejchat…bych to asi tak viděla 🙂Jinak samozřejmě inhalace heřmánkových výparů.Kdysi jsem byla na přednášce,říkali nám ,že je dobré si i vytírat nosní dírky vodou se solí.