Avatar uživatele
hanysicek

Nejlepší domácí lék na rýmu.

Jak se nejlépe zbavit ucpaného nosu, a rýmy. Kapky nepomáhají…
Doplňuji:
Máte někdo zkušenost se sinupo forte?:-) nebo nějaký jiný tydle prášky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, suaeda před 4510 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Opět si zkuste projít odpovědi – najdete několik doporučení včetně „babské“ rady.
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=proti+r%C3%BDm%­C4%9B&sa=Vyhle­dat

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Stará známá pravda je, že léčená rýma trvá 7 dní, neléčená týden. Jak to tady čtu, tak je to snad epidemie, kdekdo je nastydlý, přece se to nešíří po těch „bezdrátech“. Já bych tak ráda ležela, jenže kocour mne nenechá, už se mu zas podařilo mne z postele vytáhnout. Je po té dřině tak unavený, že doufám za chvíli usne a já se zas budu moct válet. Všem podobně postiženým přeju rychlé uzdravení. Sůwa

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Horkou vodu do velké mísy, mohou se přidat bylinky / šalvěj, heřmánek, levandule/ Přikrýt hlavu osuškou a inhalovat horké páry.
Jak už je rýma v rozpuku, tak žádný hodně rychlý recept neni

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jmhad

Vypotit.Stroužek česneku mezi dvě břicha a mazlit se tak dlouho,dokud se nerozetře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Enží

Já slyšela,že ji ničí dýchání cibulových výparů,takže asi navečer do misky nakrát nadrobno a v noci se ve spánku třeba pořádně nadejchat…bych to asi tak viděla 🙂Jinak samozřejmě inhalace heřmánkových výparů.Kdysi jsem byla na přednášce,říkali nám ,že je dobré si i vytírat nosní dírky vodou se solí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek