hanako

Nejlepší díl seriálu Simpsonovi?

🙂
Doplňuji:
Vím že každý díl je super,ale přesto,která epizoda se Vám líbila nejvíce :)

Nejlepší odpověď
Alesh

Spousta z nich je výbornejch, já osobně mám rád hlavně ty z těch prvních sérií, kdy ještě Homera daboval Vlastimil Bedrna a speciálně mám rád díly o Homerovi: Homerova fóbie, Zvrhlík Homer, Město New York vs. Homer Simpson. Pak taky Akta S, Rození líbači a mnohé další.

Další odpovědi
huxa

hodný, zlý a zfetlá – dle mého jeden z nejlepších dílů, rozhodně ty nové, co vychází už v rozlišení 16:9 jsou daleko méně zábavné, než ty starší epizody :)

Damiana

Spíš, které nemám ráda – ty, ve kterých se hodně zpívá a pak ty s Krustym nebo s Levákem Bobem.
Naopak nejradši mám klasické Homerovy exhibice, pak díly s Monty Burnesem a taky helloweenské epizody. A super jsou díly z pohledů do budoucnosti.
Kdybych měla vybrat jen tak narychlo – asi by to byly asi díly Nebárt se budoucnosti, Pivní Baron a Homer vs. New York. 🙂
Doplňuji:
ad bolak: U tebe to nebude přenos, ty mě regulérně taháš za fusekli.:-)

anonym

Já Simpsonovi nesleduji, mým favoritem je South Park.

50centes

S 50 centem 😁

bolak

Souhlas s Damianou ve všem (prej se tomu říká přenos), teda až na ty haloweeny, ty zrovna dvakrát nemusim.

Jinak jména dílů si moc nepamatuju, jen vždycky ty nejlepší úryvky z každýho > http://www.you­tube.com/watch?v=AJ­nHP2RBjsc&fea­ture=related