Alesh

V jakém díle Simpsonových je tato scéna?

Homer chce vybrat úspory. Týpek v bance mu ale řekne, že je k tomu potřebuje i souhlas manželky, neboť je to společný účet. Tak mu řekne, že manželka je támhle za kytkou a on tam pak následně sehraje takovou scénku, jak se jako s ní baví, přitom tam ona vůbec není a ještě nakonec hraje i děti, které chtějí bonbón.
Za každou správnou odpověď samozřejmě náležitě ocením a uzavřu i otázku, tj. 6 bodů celkem. Díky.
Doplňuji:
jj, to je ono, to je prdel, ty vole 🙂

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

http://simpso­novi.nikee.net/in­dex.php?video=259

Zhruba v šesté minutě.
Doplňuji:
Děti :)