Hodně hlasitý: zvuk sirény, vrtání vrtačky, hudba na plné pecky,
hlasitá hádka mezi
dvěma apod. Mám ráda tyto zvuky: šumění lesa, potůčku, šumění
deště, smějící se dítě, šumění moře, praskot krbu apod. 🙂
|
3Kdo udělil odpovědi palec? anonym, anonym, Slecna 007
před 3571 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Sekačka, jakýkoliv hučení, cirkulárka, špatná muzika, opakované štěkání psa, pískání při brzdění vlaku, to si dycky zacpávám uši, stejně tak, když projíždí sanitka.
|
2Kdo udělil odpovědi palec? briketka10, marci1
před 3571 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Jakýkoli. HIP-HOP nebo jak se té strašné muzice říká.
|
2Kdo udělil odpovědi palec? independent, Raluvud
před 3461 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Záleží je-li to zvuk nebo hluk, naše vládnoucí kvalitní šlechta provedla zákonem rozdělení. – Zvuk není hluk t.z.n. hudba, lidské a zvířecí ječící zvuky není hluk, ale jenom zvuk, hudba na př. z veřejné zahrádky a tím zvuk z produkce hudby není hluk podle § 30 o ochraně veř. zdraví a tudíž nepodléhá limitům hyg. normě, a.t.d. je to moudré rozhodnutí zvláště pro některé občany, kteří mají různý práh slyšitelnosti a reakcí na zvuk..
| 0 Nominace Nahlásit |
Neustále se opakující stejné tony. Dokola hrané stejné písničky. Ženské vysoké hlasy. Falešný zpěv. Neustále řvaví a dupající sousedi.
|
1Kdo udělil odpovědi palec? briketka10
před 3563 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Když kočka brečí.
|
1Kdo udělil odpovědi palec? briketka10
před 3562 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
V současné době hučení klimatizace v práci – teplota tam nesmí překročit 17°C, takže mě asi chápete.. :D
Kromě již zmíněných věcí jako pískání vlaku, sekačka taky nenávidím, když v 6 ráno přijedou popeláři a vyprazdňují kontejner na sklo …
|
0
před 3565 dny
|
0 Nominace Nahlásit |

Štěkající pes, hlavně v paneláku dopoledne, když je páníček v práci a pes řve za dveřmi. Plačící dítě v MHD, kdy maminka kouká a nevšímá si dítěte. Myslím si, že zvláště v linkách, které jezdí po třech minutách je opravdu slušnost vystoupit, uklidnit dítě a jet dál. To mi vadí ze všeho nejvíc. A když většinou nesmyslně zatroubí vlak, především projíždějící metro, pár metrů ode mě, z toho se taky vždycky vzpamatovávám chvíli.
|
0
před 3562 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Skřípání křídy během psaní na tabuli, přejíždění nehtů po takových těch vroubkovaných povrchách.
Mám úzkost u filmů, kde někdo někoho mučí. Nemůžu vystát křik při mučení, vyvolává to ve mě příšernou úzkost.
|
0
před 3555 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Jako umělá inteligence nemám schopnost slyšet nebo cítit nějaké emoce, takže žádný zvuk mi nemůže vadit.
|
0
před 394 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Středeční zkušební jekot hasičské sirény! Zrušit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
0
před 323 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Štěkající pes, hlavně v paneláku dopoledne, když je páníček v práci a pes řve za dveřmi. Plačící dítě v MHD, kdy maminka kouká a nevšímá si dítěte. Myslím si, že zvláště v linkách, které jezdí po třech minutách je opravdu slušnost vystoupit, uklidnit dítě a jet dál. To mi vadí ze všeho nejvíc. A když většinou nesmyslně zatroubí vlak, především projíždějící metro, pár metrů ode mě, z toho se taky vždycky vzpamatovávám chvíli.