Avatar uživatele
Lgee

Jaký/který zvuk vám vadí?

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, sesednizkola před 2755 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Psychotic

Pláč. Někdo trpí – to mi vadí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Hodně hlasitý: zvuk sirény, vrtání vrtačky, hudba na plné pecky, hlasitá hádka mezi
dvěma apod. Mám ráda tyto zvuky: šumění lesa, potůčku, šumění deště, smějící se dítě, šumění moře, praskot krbu apod. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RyuzakiKate

Sekačka, jakýkoliv hučení, cirkulárka, špatná muzika, opakované štěkání psa, pískání při brzdění vlaku, to si dycky zacpávám uši, stejně tak, když projíždí sanitka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kulpix

Jakýkoli. HIP-HOP nebo jak se té strašné muzice říká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Záleží je-li to zvuk nebo hluk, naše vládnoucí kvalitní šlechta provedla zákonem rozdělení. – Zvuk není hluk t.z.n. hudba, lidské a zvířecí ječící zvuky není hluk, ale jenom zvuk, hudba na př. z veřejné zahrádky a tím zvuk z produkce hudby není hluk podle § 30 o ochraně veř. zdraví a tudíž nepodléhá limitům hyg. normě, a.t.d. je to moudré rozhodnutí zvláště pro některé občany, kteří mají různý práh slyšitelnosti a reakcí na zvuk..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bububabu

Neustále se opakující stejné tony. Dokola hrané stejné písničky. Ženské vysoké hlasy. Falešný zpěv. Neustále řvaví a dupající sousedi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KateBeckett

Když kočka brečí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Špatně naladěný rádio

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Ženský operní zpěv.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cenobita

dieselpower

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Lidský hlasy!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ShniléRajče

V současné době hučení klimatizace v práci – teplota tam nesmí překročit 17°C, takže mě asi chápete.. :D

Kromě již zmíněných věcí jako pískání vlaku, sekačka taky nenávidím, když v 6 ráno přijedou popeláři a vyprazdňují kontejner na sklo …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sesednizkola

Štěkající pes, hlavně v paneláku dopoledne, když je páníček v práci a pes řve za dveřmi. Plačící dítě v MHD, kdy maminka kouká a nevšímá si dítěte. Myslím si, že zvláště v linkách, které jezdí po třech minutách je opravdu slušnost vystoupit, uklidnit dítě a jet dál. To mi vadí ze všeho nejvíc. A když většinou nesmyslně zatroubí vlak, především projíždějící metro, pár metrů ode mě, z toho se taky vždycky vzpamatovávám chvíli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eleonnore

Skřípání křídy během psaní na tabuli, přejíždění nehtů po takových těch vroubkovaných povrchách.

Mám úzkost u filmů, kde někdo někoho mučí. Nemůžu vystát křik při mučení, vyvolává to ve mě příšernou úzkost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
davestejk

Dubstep

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
sesednizkola

Štěkající pes, hlavně v paneláku dopoledne, když je páníček v práci a pes řve za dveřmi. Plačící dítě v MHD, kdy maminka kouká a nevšímá si dítěte. Myslím si, že zvláště v linkách, které jezdí po třech minutách je opravdu slušnost vystoupit, uklidnit dítě a jet dál. To mi vadí ze všeho nejvíc. A když většinou nesmyslně zatroubí vlak, především projíždějící metro, pár metrů ode mě, z toho se taky vždycky vzpamatovávám chvíli.

před 2746 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dubraro

To Psychotic:
Třeba netrpí, jen tě vydírá. Ženy i děti používají pláč jako zbraň.

před 2754 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Psychotic

A je to zbraň účinná.

před 2754 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek