Avatar uživatele
Ozzy

Simpsonovi

Nevíte někdo kdo dabuje v origínále a v češtině za:
1.Marge Simpsonovou
2.Barta Simpsona
3.Lízu Simpsonovou
4.Abe Simpsona
5.Seyomora Skinnera
Díky moc za odpověď

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, quentos před 5062 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Jo taky umím odpovídat stejně,quento­si!!!!!Prosím nedávejte mi body,jen chci poukázat na úplně zbytečné papouškování. Holky odpověděly zároveň,ale proč Vy quentosi????
Zde najdete, všechny dabéry:
http://thesim­psons.cz/dabin­g/

1.Marge Simpsonovou – Jiří Lábus
2.Barta Simpsona – Martin Dejdar
3.Lízu Simpsonovou – Helena Štáchová
4.Abe Simpsona – Dalimil Klapka
5.Seyomora Skinnera – Dalimil Klapka

Doplněna:
originály najdete na uvedeném zdroji, zapomněla jsem je napsat…chybička se vloudí

Užitečná: Označit odpověď jako užitečnou 2
Kdo hodnotil odpověď jako užitečnou? kropitko, annasNahlásit závadnou odpověď Vložena před 20 min
Další odpovědi:

annasNa této stránce máte většinu jmen:
http://www.ces­katelevize.cz/pr ogram/10190826440–07.03.2010–1 9:25–2-simpsonovi-xix.html?dei d=2942

Abraham „Abe“ „Děda“ J. Simpson (anglicky Abraham „Abe“ „Grampa“ J. Simpson) je fiktivní postava z amerického animovaného seriálu Simpsonovi. V originálním znění ho dabuje Dan Castellaneta a u nás mu hlas propůjčil Dalimil Klapka.

Dalimil Klapka propůjčil hlas Seymoru Skinnerovi, Americký dabér: Harry Shearer.

Užitečná: Označit odpověď jako užitečnou 2
Kdo hodnotil odpověď jako užitečnou? kropitko, panenkaNahlásit závadnou odpověď Vložena před 17 min


quentosv originále:

  1. Julie Kavner
  2. (kupodivu žena) Nancy Campbell Cartwright
  3. Yeardley Smith
  4. Dan Castellaneta
  5. Harry Shearer

v češtině:

  1. Jiří Lábus
  2. Martin Dejdar
  3. Helena Štáchová

4.+ 5. Dalimil Klapka

http://en.wiki­pedia.org/wiki/T he_Simpsons

  • viz zdroj

Zdroj: thesimpsons.cz/da­bing/

Doplňuji:
to si stěžujte,kde chcete. Nedávno člověk ve své odpovědi napsal,že třeba na Hlavním nádraží,tak to můžete zkusit třeba tam. Nechtěla jsem Vás urazit a ani nijak ponížit,pokud se Vás to tak moc dotklo,tak se omlouvám,jen mi šlo o to,že když už byly odpovědi,tak nevidím důvod,proč na stejnou otázku odpovídat(nejste sám,kdo to dělá)…ty odpovědi byly v pořádku a to,že jste dal jiný odkaz,to na tom nic nemění. A jestli si myslíte,že jsem PIZDA,tak to je mi úplně fuk,jde mi jen o princip a o to,aby odpovědi fungovaly,tak jak mají…

Podle Vás je v pořádku,když někdo odpoví úplně stejně s jiným odkazem. Tak já bych zvolila formu…Ano je to správně,jen bych chtěl/a doplnit odkaz…tam to máte taky. A ve finále to není nic proti Vám,jak jsem psala,nejste jediný co to dělá..

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
1popelka1

Zde najdete, všechny dabéry:
http://thesim­psons.cz/dabin­g/

1.Marge Simpsonovou – Jiří Lábus
2.Barta Simpsona – Martin Dejdar
3.Lízu Simpsonovou – Helena Štáchová
4.Abe Simpsona – Dalimil Klapka
5.Seyomora Skinnera – Dalimil Klapka

Doplňuji:
originály najdete na uvedeném zdroji, zapomněla jsem je napsat…chybička se vloudí

Upravil/a: 1popelka1

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Na této stránce máte většinu jmen:
http://www.ces­katelevize.cz/pro­gram/10190826440-07.03.2010-19:25-2-simpsonovi-xix.html?deid=2942

Abraham „Abe“ „Děda“ J. Simpson (anglicky Abraham „Abe“ „Grampa“ J. Simpson) je fiktivní postava z amerického animovaného seriálu Simpsonovi. V originálním znění ho dabuje Dan Castellaneta a u nás mu hlas propůjčil Dalimil Klapka.

Dalimil Klapka propůjčil hlas Seymoru Skinnerovi, Americký dabér: Harry Shearer.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

v originále:

  1. Julie Kavner
  2. (kupodivu žena) Nancy Campbell Cartwright
  3. Yeardley Smith
  4. Dan Castellaneta
  5. Harry Shearer

v češtině:

  1. Jiří Lábus
  2. Martin Dejdar
  3. Helena Štáchová

4.+ 5. Dalimil Klapka

http://en.wiki­pedia.org/wiki/The_Sim­psons

  • viz zdroj

Doplňuji:
kropitko, jste taková PIZDA, nebo si na ni jenom hrajete? Všimněte si laskavě, že časy respondentů jsou téměř totožné, tudíž jsme nejspíš odpovídali ve stejnou dobu, navíc mám jiný zdroj než kolegové. JEŠTĚ JEDNOU NĚCO TAKOVÉHO A BUDU SI NA VÁS STĚŽOVAT U ADMINISTRÁTORA.

Zdroj: thesimpsons.cz/da­bing/

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
1popelka1

Mojí milí odpovídající, nehádejte se 🙂. Jsem tu nová, nikoho tu neznám, přátele tu nemám a snažím se hodnotit podle správnosti odpovědí. Pokud si nejsem jistá, palce nerozdávám.

Moje odpověď nebyla úplná – jak se vždy snažím psát hlavně STRUČNĚ, JASNĚ, VÝSTIŽNĚ (bez omáček, s tím, že odkazuji na zdroj, kde si tazatel, pokud bude mít zájem, může přečíst více) tak jsem opomněla původní mluvící v angličtině a beru to protentokrát tak, že mě Quentos doplnil. Annas je z obliga, protože naše odpovědi byly napsány téměř ve stejnou dobu. Nezastávám se nikoho, ani Quentose, pizda se mi nelíbí a pokud si opravdu odpovědi přečetl, stačilo doplnit originální mluvící + zdroj. Annas měla doplnit zbylé tři postavy a mohla vynechat omáčku. A já mohla číst pořádně a odpovědět úplně.

Taky se mi stalo, že jsem hledala odpověď nebo déle přemýšlela o její relevanci, aniž bych si všimla, že už někdo odpověděl. Bylo to i minut 10. Ono to trochu déle trvá, než vyhledáte (já mám třeba pomalý internet) nebo zapátráte v paměti, zhodnotíte a smysluplně napíšete. A když už máte připravenou kolonku na odpovídání, nevíte o tom, jestli někdo jiný už napsal nebo ne.

Ale na druhou stranu jsou tu tací, kteří odpovídají i po delší době na chlup stejně a to už je pak na (svědomí?) ostatních, jestli ohodnotí
první správnou odpověď nebo
pozdější (třeba i špatnou nebo neúplnou), ale podle sympatií nebo
třeba všechny, jen proto, že odpověděli (a je jedno jak).

Ta stručnost, kterou upřednostňuji se netýká tohoto příspěvku – možná jste vydrželi číst až do konce 🙂

před 5062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Popelko o nic nešlo,jen o to,že quentos moc dobře věděl,kde vzít odpověď,ta Vaše byla správná,stačilo se podívat do odkazu…

před 5062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kupkina

Vydržela – a máš můj plný souhlas.

před 5062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

a mezi Váma a Popelkou je cca 5 minut,její odpověď úplně stačila,byla naprosto výstižná,skutečně nebyl důvod odpovídat. A jestli si tady budeme hrát na to,kdo má lepší odkaz,tak to doopravdy nemá cenu.

před 5062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kupkina

Myslím, že tvoje kamarádka annas je na podobné věci také přebornice. Sice k tomu občas přidá pořádnou porci omáčky (bonus pro věrné posluchače), ale umělecký dojem je stejný. Navíc, pokud jsem se pustila do psaní odpovědi, není velký rozdíl mezi minutou a čtyřmi minutami, pokud každou chvíli neobnovuju stránku, jestli se neobjevilo něco nového a má práce už je tím pádem zbytečná.

před 5062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Kupkíno, kdybyste nesledovala jen pana Quentose, tak byste viděla, že i když odpověď na otázku znám, dokládám zdroj z internetu. Nikdy nekopíruji odpověď od toho, kdo ji uvedl přede mnou. (Na to jsou tady jiní experti. Když je odpověď vyčerpávající, svou neuvedu. Je pravda, že nejsem tak stručná jako Vy, protože mám ve zvyku uvádět podrobnosti nikoliv kvůli tomu, abych se předváděla, ale podala vyčerpávající odpověď. Nebudu se zmiňovat, kdy Váš přítel odpověděl v pořadí jako další a nikdo ho nenapadl, že odpověď kopíroval.
Obhajujete ho, ale nevadí Vám, že veřejně používá tak vulgární výrazy a uráží Kropítko? Není to poprvé, kdy si zájemci jeho slovník mohou osvěžit v diskuzi. Já jsem od něho rovněž dostala dva osočující maily.
Kroptíko bojuje za spravedlnost u každého, kde ji cítí.

před 5062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kupkina

Nikdy jsem netvrdila, že mi nevadí jeho vulgární výrazy. Pusa mu někdy páchne kanálem, to je pravda, ale nakonec není sám, panu Rynkovi také, jen to pokrytecky vytečkovává. Ale na druhou stranu se tentokrát kropitko pustila do pana Quentose neuváženě, on cítil nespravedlnost a hořkost, tak se ohradil tak, jak je mu vlastní. Tím nechci omlouvat ničí vulgarity, ne každý dokáže zachovat chladnou hlavu jako třeba já. Já jsem podobným způsobem poukázala na totéž včera u tvé odpovědi, také nemohu s jistotou tvrdit, že oprávněně, ale byla jsem přesvědčena o své pravdě. Takže kde je spravedlnost, bůh ví, létá tady někde, mrška, ale nikdo přesně neví, jak vypadá.

před 5062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Já jelikož mám připojení přes mobil,tak to tak dělám,každý tady mluví,jak je toto připojení pomalé.....jinak jde o to,že si myslím,že vzhledem k tomu,že podobná otázka tu již padla,že už věděli,kde podobný odkaz hledat,takže to nemohlo trvat tak dlouho,no a jak jsem psala,quentos není sám,kdo to dělá. No a co si budeme povídat,quentos je Váš kamarád a Annas moje,ale jde o to,že mi šlo o Popelku,ta dala úplnou odpovď,jako první,tak na co ji doplňovat…?????

před 5062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

opravím odpověď,nebo mi to zase vyčtete!!! No Vy si vlastně vždy něco najdete!

před 5062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kupkina

Já netuším, jak je pan Quentos pomalý nebo rychlý, každopádně pět minut náskoku bych mu klidně dala. Ono chvíli trvá než člověk vyhledá zdroj, zváží jeho spolehlivost. A opravdu si nemyslím, že pan Quentos odpověď popelčinu zahlédl. Pokud ano, nechť se přizná a opraví mou dobrou víru.

před 5062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

no,já jsem třeba mezi tím,co odpověděl on a popelka stihla vyhledat nějaký odkaz,pak jsem zjistila,že odpověděla popelka,tak jsem si psala ze synem na FB,no a ještě mezi tím jsem odpověděla na dvě otázky,teda jedna odpověď a jedno doplnění,no a pak jsem dceři udělala sunar,ale to je nepodstatné,jelikož jsem ženská,tak toho zvládnu dělat víc,než chlap,bez ohledu na rychlost netu.....a pochybuji,že by se k něčemu přiznal i kdyby to tak bylo,vem to čert…

před 5062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kupkina

Jsi zkrátka rychlá, ale pan Quentos je třeba poctivý.

před 5062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Kupkino,Vy víte moc dobře,že stejný odkaz už použil a jestli mu dá zabrat,aby si vzpoměl,tak,kde to jsme,proboha???

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/simpsonovi-2

před 5062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kupkina

To opravdu nevím, mě to příliš nezajímá a odkazy nekontroluju. Tak třeba u toho snídal nebo obědval, ale opravdu bych neřekla, že by měl nějaké puzení říkat to, co už někdo řekl před ním a on to viděl. Možná má jiné charakterové vady, ale tuhle bych mu rozhodně nepřisuzovala.

před 5062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

tak snad víte,za co jste mu u té otázky před tím dala bod,přeci jste ho nebodovala jen tak????

před 5062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Myslím tohle

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ simpsonovi-2

před 5062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kupkina

Ne, byla to užitečná odpověď a navíc správná. Tuto jsem si dokonce ověřila, ale abych kontrolovala správné odkazování, to bys po mně chtěla trochu moc.

před 5062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Takže,kdo dá odkaz,tak je to automaticky správně,no ono to bylo správně,jde jen o to,že jsem chtěla poukázat na to,že quentos hledat nic nemusel,jelikož moc dobře věděl kde to najde.

před 5062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kupkina

Tak to třeba přepisoval, u toho telefonoval a já nevím co. Zapoj trochu fantazie.

před 5062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Mám hodně bujnou fantazii,ale na quentose mi bohužel nestačí!

před 5062 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek