david22

Jaký je podle vás nejlepší díl ze seriálu Simpsonovi ?

Doplňuji:
Děkuji za odpovědi a poprosím další o pomoc při výběru nejlepších dílů. Stačí uvést třeba 5 dílů, které jsou nejlepší, nejvtipnější podle vás.
Chci si něco postahovat.

Ar> poslední neexistuje, stále se dělají další díly…

Nejlepší odpověď
Alesh

Těžko říct. 🙂 Pokud bych to měl ale nějak zúžit, tak asi nejlepší jsou ty starší série, jednak proto, že Homera daboval Vlastimil Bedrna, který mi seděl víc a jednak proto, že autoři měli ještě velký prostor pro nápady, z čeho si udělat srandu. Nejvíc jsem si vždycky uchc*val z dílů, o Homerovi. Úplně luxusní díl je Homerova fóbie a Zvrhlík Homer, ty prostě nemají chybu. 🙂

Další odpovědi
Damiana

Nejlepší určím jen těžko: miluji ten jak je Homer pivním baronem; pak z budoucnosti – o Lízině svatbě s Angličanem; ten, jak Homer najde ztraceného bratra; jak má Marge kostým od Chanelu; jak dostane Homer botičku v New Yorku… A mám hodně ráda ty díly Hellowalloween nebo ty, ve kterých má svůj „koncert“ můj oblíbenec Monty Burns. 🙂

RyuzakiKate

Nejlepší díly jsou podle zhruba od té 2. řady do 13., než Homera začal dabovat Vlastimil Zavřel. Pamatuju si, jak jsem tenkrát sedla k televizi a slyšela jiný hlas Homera. Strašně mě to naštvalo (jako každá jiná změna)… Pokud bych měla určit, tak například Zlatá devadesátá, A s Maggie jsou tři a díly, kde je můj miláček – Levák Bob :)
Doplňuji:
*oprava: podle mě

Ar

Za sebe můžu říct, že ten poslední, páč pak už je zaplať Bůh konec. :)
a teď do mě

Dračice

čarodějnický díl