Avatar uživatele
david22

Jaký je podle vás nejlepší díl ze seriálu Simpsonovi ?

Doplňuji:
Děkuji za odpovědi a poprosím další o pomoc při výběru nejlepších dílů. Stačí uvést třeba 5 dílů, které jsou nejlepší, nejvtipnější podle vás.
Chci si něco postahovat.

Ar> poslední neexistuje, stále se dělají další díly…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, Damiana před 4300 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Těžko říct. 🙂 Pokud bych to měl ale nějak zúžit, tak asi nejlepší jsou ty starší série, jednak proto, že Homera daboval Vlastimil Bedrna, který mi seděl víc a jednak proto, že autoři měli ještě velký prostor pro nápady, z čeho si udělat srandu. Nejvíc jsem si vždycky uchc*val z dílů, o Homerovi. Úplně luxusní díl je Homerova fóbie a Zvrhlík Homer, ty prostě nemají chybu. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Nejlepší určím jen těžko: miluji ten jak je Homer pivním baronem; pak z budoucnosti – o Lízině svatbě s Angličanem; ten, jak Homer najde ztraceného bratra; jak má Marge kostým od Chanelu; jak dostane Homer botičku v New Yorku… A mám hodně ráda ty díly Hellowalloween nebo ty, ve kterých má svůj „koncert“ můj oblíbenec Monty Burns. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RyuzakiKate

Nejlepší díly jsou podle zhruba od té 2. řady do 13., než Homera začal dabovat Vlastimil Zavřel. Pamatuju si, jak jsem tenkrát sedla k televizi a slyšela jiný hlas Homera. Strašně mě to naštvalo (jako každá jiná změna)… Pokud bych měla určit, tak například Zlatá devadesátá, A s Maggie jsou tři a díly, kde je můj miláček – Levák Bob :)
Doplňuji:
*oprava: podle mě

Upravil/a: RyuzakiKate

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ar

Za sebe můžu říct, že ten poslední, páč pak už je zaplať Bůh konec. :)
a teď do mě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dračice

čarodějnický díl

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek