Avatar uživatele
led

Nejdou mi vkládat otázky, nevíte, čím to může být??… Otázka nie je moja, ale pizlicky…

Pôvodná otázka pizlicky v https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-nebo-jen-muze-byt-hlas-kazdeho-cloveka-skutecnym-zrcadlem-jeho-osobnosti

„pizlicka
já se vám sem vpletu.prosím vás pěkně,nejdou mi vkládat otázky,a to od soutěže s hrníčkem.nejde napsat podkategorie k otázce,a tím nelze otázku odeslat,nevíte,čím to může být??“

Prosím poraďte…

Dodatok, prosím nebodujte mi otázku, nie je moja. Je to len výpomoc užívateľke pizlicke.

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, johana 56, ivzez, Drap, pizlicka, zjentek, Muso, independent před 2297 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Může za to nepovedená aktualizace W 10 od Microsoftu. Po poslední aktualizaci vyvstala řada problémů u procesorů AMD ale i Intelu. Některé počítače vůbec nepracovaly. Toto konkrétně se u mne děje v prohlížeči EDGE. Než to uráčí opravit je nutné používat jiný prohlížeč. Na problémy po této aktualizaci jsem zde již poukazoval. Něco již stačili napravit, něco ještě ne.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Který operační systém a který prohlížeč používá?
Někdy pomůže smazání cookies a pročištění cache prohlížeče.

Také se pravděpodobně nic nezkazí pročištěním PC
programem CCleaner, ponechaným po instalaci v původním nastavení.

____

Také si myslím, že problém bude spíše jinde,
ale mně pročištění někdy pomůže.

Navrhla jsem to hlavně kvůli tomu, že nevíme,
o jaký OS a prohlížeč jde.

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… souhlasím s mosojem, pročištění cookies nepomůže, poslední aktualizace u některých počítačů (především u těch, co se na desítky přecházelo) dělá velké problémy, prohlížeče padají a některé nefungují vůbec … POZOR !!! při odinstalaci poslední aktualizace dojde i ke smazání některých složek, důrazně doporučuji zálohovat !!! … u jednoho počítače (kde byly osmičky) mi to po instalaci úplně rozhodilo wifinu, že nebrala signál …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Možná jsi s hrníčkem vyhrála i nějaký špehovací virus. Taky. Nic neobvyklého.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

LED strašně moc děkuji za pomoc,a Vám všem za odpověd velmi užitečnou.Mě ani nejdou vkládat fotky např.do bazaru,prostě nic.Po soutěži s hrníčky,když jsem chtěla vložit otázku-musím zařadit kategorii,to jsem udělala,a když jsem chtěla vyplnit PODKATEGORII,už se nevyplnila,a skočilo mi to zpět,že nemám podkategorii vyplněnou,takže mě to nepustilo zadat otázku ☹ tak ted tu mám tolik odpovědí,že ten zdroj pravého problému najdu,děkuji moc Vám všem,zlatíčka 🙂*

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pizlicka

LED zlatíí,hrníček jsem vyhrála a poslali mi jej 🙂 mě nejdou vkládat otázky od té doby,neříkám,že to souvisí,ale vypadá to tak 😁

před 2291 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Zjentek, otázka nie je moja, aj keď som je sem položila a myslím, že pizlicka žiadny hrnček nevyhrala. A moja „výhrahrnček“… to som zvedavá, či už ju poslali na to správnu adresu (nie moju)

před 2297 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
independent

A mně zase, když odpovídám na komentář, tak vidím jen jedno písmeno jak jsou ta okna překrytá a nejdou posunout

před 2297 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Led,

nedávala jsem bod Vám, ale otázce. Podobný problém se může
objevit u dalších uživatelů a podle mne by bylo docela fajn, kdyby
otázka byla více na očích („slušelo“ by jí to v levém sloupci).

před 2297 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pizlicka

ty hvězdičky mi LED přepošle,můra jedna,krást nebude 😁 dělám si srandu,jsem strašně ráda,že mi pomohla uveřejnit problém,a i já ji hvězdičku dám 🙂

před 2291 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Také jsem si již dvakrát stěžoval u admina. Zatím bez odpovědi, jak také že ?
Nicméně u jiných prohlížečů se to neděje.

před 2297 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… mně to dělalo i u jiných (Opera, Chrome, Firefox), EDGE a Explorer nepoužívám, nemohu sloužit …
… počítač jen s desítkama je OK … ale nebylo nic před nima …

před 2297 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Žádný přechod, pořízeno jen s desítkama a problémy mám skoro po každé aktualizaci. Pročištění moc nepomáhá, i když provádí servisák…

před 2297 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… aktualizuju sám, jinak je mám zakázaný, mám asi kliku, možná na to bude mít i vliv značky pc či noťasu, ale hlavně asi windows …

před 2297 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Mašinka je ještě v záruce, tak zatím nechávám údržbu odborníkům, aby nevyrukovali se špatným zaházením…

Mosoj mi připomněl problém s nastavením jazyka, také po aktualizaci https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-do-windows-10-dostat-po-aktualizaci-cestinu#discussion

před 2297 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… to mě zase štvaly osmičky, neustále vypínaly NumLock, to byl vopruz …

před 2297 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek