led

Nejdou mi vkládat otázky, nevíte, čím to může být??… Otázka nie je moja, ale pizlicky…

Pôvodná otázka pizlicky v https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-nebo-jen-muze-byt-hlas-kazdeho-cloveka-skutecnym-zrcadlem-jeho-osobnosti

„pizlicka
já se vám sem vpletu.prosím vás pěkně,nejdou mi vkládat otázky,a to od soutěže s hrníčkem.nejde napsat podkategorie k otázce,a tím nelze otázku odeslat,nevíte,čím to může být??“

Prosím poraďte…

Dodatok, prosím nebodujte mi otázku, nie je moja. Je to len výpomoc užívateľke pizlicke.

Nejlepší odpověď
mosoj

Může za to nepovedená aktualizace W 10 od Microsoftu. Po poslední aktualizaci vyvstala řada problémů u procesorů AMD ale i Intelu. Některé počítače vůbec nepracovaly. Toto konkrétně se u mne děje v prohlížeči EDGE. Než to uráčí opravit je nutné používat jiný prohlížeč. Na problémy po této aktualizaci jsem zde již poukazoval. Něco již stačili napravit, něco ještě ne.

Další odpovědi
ivzez

Který operační systém a který prohlížeč používá?
Někdy pomůže smazání cookies a pročištění cache prohlížeče.

Také se pravděpodobně nic nezkazí pročištěním PC
programem CCleaner, ponechaným po instalaci v původním nastavení.

____

Také si myslím, že problém bude spíše jinde,
ale mně pročištění někdy pomůže.

Navrhla jsem to hlavně kvůli tomu, že nevíme,
o jaký OS a prohlížeč jde.

Mc Merkurion

… souhlasím s mosojem, pročištění cookies nepomůže, poslední aktualizace u některých počítačů (především u těch, co se na desítky přecházelo) dělá velké problémy, prohlížeče padají a některé nefungují vůbec … POZOR !!! při odinstalaci poslední aktualizace dojde i ke smazání některých složek, důrazně doporučuji zálohovat !!! … u jednoho počítače (kde byly osmičky) mi to po instalaci úplně rozhodilo wifinu, že nebrala signál …

zjentek

Možná jsi s hrníčkem vyhrála i nějaký špehovací virus. Taky. Nic neobvyklého.

pizlicka

LED strašně moc děkuji za pomoc,a Vám všem za odpověd velmi užitečnou.Mě ani nejdou vkládat fotky např.do bazaru,prostě nic.Po soutěži s hrníčky,když jsem chtěla vložit otázku-musím zařadit kategorii,to jsem udělala,a když jsem chtěla vyplnit PODKATEGORII,už se nevyplnila,a skočilo mi to zpět,že nemám podkategorii vyplněnou,takže mě to nepustilo zadat otázku ☹ tak ted tu mám tolik odpovědí,že ten zdroj pravého problému najdu,děkuji moc Vám všem,zlatíčka 🙂*

pizlicka

LED zlatíí,hrníček jsem vyhrála a poslali mi jej 🙂 mě nejdou vkládat otázky od té doby,neříkám,že to souvisí,ale vypadá to tak 😁

led

Zjentek, otázka nie je moja, aj keď som je sem položila a myslím, že pizlicka žiadny hrnček nevyhrala. A moja „výhrahrnček“… to som zvedavá, či už ju poslali na to správnu adresu (nie moju)

independent

A mně zase, když odpovídám na komentář, tak vidím jen jedno písmeno jak jsou ta okna překrytá a nejdou posunout

ivzez

Led,

nedávala jsem bod Vám, ale otázce. Podobný problém se může
objevit u dalších uživatelů a podle mne by bylo docela fajn, kdyby
otázka byla více na očích („slušelo“ by jí to v levém sloupci).

pizlicka

ty hvězdičky mi LED přepošle,můra jedna,krást nebude 😁 dělám si srandu,jsem strašně ráda,že mi pomohla uveřejnit problém,a i já ji hvězdičku dám 🙂

mosoj

Také jsem si již dvakrát stěžoval u admina. Zatím bez odpovědi, jak také že ?
Nicméně u jiných prohlížečů se to neděje.

Mc Merkurion

… mně to dělalo i u jiných (Opera, Chrome, Firefox), EDGE a Explorer nepoužívám, nemohu sloužit …
… počítač jen s desítkama je OK … ale nebylo nic před nima …

johana 56

Žádný přechod, pořízeno jen s desítkama a problémy mám skoro po každé aktualizaci. Pročištění moc nepomáhá, i když provádí servisák…

Mc Merkurion

… aktualizuju sám, jinak je mám zakázaný, mám asi kliku, možná na to bude mít i vliv značky pc či noťasu, ale hlavně asi windows …

johana 56

Mašinka je ještě v záruce, tak zatím nechávám údržbu odborníkům, aby nevyrukovali se špatným zaházením…

Mosoj mi připomněl problém s nastavením jazyka, také po aktualizaci https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-do-windows-10-dostat-po-aktualizaci-cestinu#discussion

Mc Merkurion

… to mě zase štvaly osmičky, neustále vypínaly NumLock, to byl vopruz …