arygnoc

nějak mi z hlavy vyšumělo, že můžu požádat adminy odpovědi.cz

o tričko (hm, už po létě).
Osvěží mi někdo paměť – jak můžu o tričko požádat?
Lze volit i barvy?

děkuji.
Doplňuji:
Celkem rád bych se setkal s adminama, ale do hradce to je dááálééékóóóó.

ale možná tip pro další jubilanty.

díky.

Nejlepší odpověď
anonym

Stačí napsat na info@odpovedi.cz a pošlou tak do týdne poštou.
Já už ho mám, ale to bych nesměl být tak podnikavý, abych zase neměl nějaké extrabuřty. Oslovil jsem admini rovnou s návrhem, že si je vyzvednu v jejich pražské pobočce, takže jsem ho měl do druhého dne v řádu hodin.
Jubilantům v podobné situaci mohu jen doporučit, použil jsem argument, jenž se v dnešní krizi nedá odmítnout – ušetříte poštovné a balné, navíc vám to umožní přímý kontakt s vašimi respondenty pro zpětnou vazbu jak vám to funguje a kde a co zlepšit.¨
Co bych vyprávěl,… stalo se.
Doplňuji:
Mají jen černá s bílým logem Odpovědi na prsou, materiál 100% bavlna, velikosti S, M, L, XL.

Další odpovědi
tom004

napsat,třeba,po­sím,o zaslání­..velikost,Xl,XXl,a poslat na info@odpovedi.cz

anonym

No to snad neee ! Vy ho jeste nemate ? Tak honem , at jsme jako dvojcatka !! 🙂 -iv-

anonym

Ja chci take do Prahy !! ;-( -iv-

anonym

Jeee , me se nejak Dr. Axl zmenil !! Ani jsem si toho doma nevsimla !! 🙂 -iv-

anonym

Vždyť jsem ti doma ráno říkal, než jsem odjížděl, že cenu za stříbro obětuji na plastickou operaci, abych si tě zasloužil. Vedle tvé oslnivé krásy a úžasných vnad, jsem si najednou připadal úplně méněcený, což se mi, než jsem tě poznal, zatím nikdy nestalo.
Ještě mne čeká laser na oči, abych se zbavil brýlí, které ti tak překážely při naších vášnivých polibcích. Lásko, zbožňuji tě, pro tebe bych udělal cokoliv.

anonym

Jezisimaria !! Ja snad radsi zustanu doma !!
P.S. A co Adminkove ? 🙂 -iv-