Avatar uživatele
Spiritus

Nechci na dovolenou-je to běžné?

S přítelem mám jet na dovolenou do Itálie-vše je již zaplacené,většina věcí koupených a zabalených.Mám ale problém.Vůbec se netěším,nikam se mi nechce jet.(S přítelem problém nemám.)Stává se vám to také a jestli ano,co s tím děláte?Děkuji za rady.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dudu, rynek878 před 4055 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

To nechápu =D
JEĎ! Nebo toho budeš pak litovat. Už je to zařízené, přítel se jistě těší.
Uvidíš, jak se ti tam bude nakonec líbit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Většinou taková dovolená je pak ta nejlepší. Já tedy to nemívám. Ale vím když se mi někam nechce tak to vždy je perfektní. /nemusí to být ani dovolená , třeba nějaký sraz či co/
Prostě to překonej , řekni si, že zase zažiješ něco úplně nového, poznáš jiný kout světa a bude to prima .A co hlavní- odpočineš si od běžných každodenních starostí .Tak se těš!!!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Je. Ale s klidnou hlavou jeď. Opusť myšlenky na to, že bez tebe to tady nebude fungovat, že se všechno zhroutí, protože tvoje přítomnost je nepostradatelná a nutná, neboť jedině ty máš odpovědnost za běh světa a událostí. Nikdo nejsme nenahraditený. Odpočineš si a přijdeš na jiné myšlenky a souvislosti, přineseš si novou zkušenost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Myslím, že první večeře v taverně po slunečném dni prožitém ve vlnách a na písku na pláži ti tu blbou náladu vyrazí z hlavy.

A kdyby ne, tak se aspoň pokus to neotrávit příteli - ten je v tom snad nevinně :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petka

Může to být tím,že máte "nudný" program anebo čekáte,že z dovolené se dovolená stane sama...zkuste si naplánovat nějaký výlet v rámci pobytu v Itálii nebo si stanovit cíl,na který se budete těšit,ať už je to moře nebo výborná italská kuchyně..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Naprostý souhlas s názory kolegů - jeďte a netěšte se, neboť obdobné dovolené přinášejí nejkrásnější prožitky.
Jinak dvě škodolibé poznánky, které se Vás nemusejí týkat:
- vedoucí pracovníci by neměli odjíždět na dovolenou, jinak se určitě provalí, že jejich útvar bezvadně funguje i bez nich,
- velmi často ovšem také platí, že daný útvar perfektně pracuje, i když právě jeho ředitel je přítomen na pozici!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
misa-radilka

Abych odpověděla přímo a jasně. Ne, běžné to není (alespoň podle zkušeností mých a známých, dovolenou chceme mít permanentně). Jestli je to normální je jiná věc. A to, že cítíš to, co cítíš, s tím bych si nedělala vůbec hlavu. Souhlasím s ostatními. A užij si to! ;-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanysicek

Klidně pojedu místo vás:-) Nechápu jak se člověk nemůže těšit na dovolenou..

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
sanskrybastr

Jo, něco takového se mi už stalo také. Minulý rok jsem měl naplánovanou dovolenou v Dominikánské republice. Jak se ale začalo blížit datum odletu, tak ze mě to počáteční nadšení začínalo pomalu opadat a zažíval jsem něco podobného, jako vy. No, nakonec jsem ale letěl a dovolenou jsem si moc užil. :) Mimochodem, co se týče Dominikánské republiky, tak tady jsem nedávno narazil na docela užitečného průvodce: https://www.cestolino.cz/… Třeba se někomu bude hodit. :)

před 1375 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek