ShadyPony

Poradíte s koupí jízdenky na vlak?

Prodají mi v Třebíči jízdenku na vlak z Pacova → Horní Cerekev a Horní Cerekev → Třebíč na 3.1. 2016? Mohu si tu jízdenku koupit i na autobusovém nádraží nebo pro ni musím na vlakové? A jak si udělat studentskou kartičku na vlak?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ano, prodají. Mít potvrzení ze školy, ale nejsem si jist, zda je to na počkání.

Jinak jízdenku koupíš i na stránkách Českých drah.

V případě, že u vás funguje oblastní regionální doprava, je platná jízdenka v rámci OREDO, IREDO i na vlak. Na přestup mezi autobusem a vlakem musíš mít kartu – stačí anonymní.

Další odpovědi
Lamalam

Jízdenku ti prodají na libovolný vlak na libovolný termín na libovolné stanici. Jak je to se studentskou kartičkou nevím.

Na autobusovém nádraží jízdenku na vlak asi nekoupíš, ale v Třebíči to třeba jde.