Nechce se mi vařit rýže…

… k číně a tak se ptám jestli můžou být hranolky.No,vnukům by to bylo jedno,ale co já i žena ?
Doplňuji:
Tak jo,ukecaly jste mně. A dědo,ty nudle bych musel mít,ale není to špatný nápad.Pro příště.

Nejlepší odpověď
anonym

K číně bych asi kromě rýže volil americké brambory, které lépe korespondují s recepturou než mastnější a zprofanovanější hranolky.

Další odpovědi
dědapetr

A co zkusit nudle,ale ty se taky vaří.

Berušinka

Proč by ne =), já bych do hranolek klidně šla, pokud žena neprotestuje – a i kdyby protestovala – může rýži uvařit ona =)
To nejsou zas tak rozdílné chutě …

hanulka11

Tak já raděj rýži, ale proč ne hranolky? Někdy změna nevadí
Doplňuji:
hranolky dělám jedině ty do trouby , nejsou mastné a to mi vyhovuje

Jikra

Já bych si klidně vzal i chleba.
Toho se nikdy nepřejím.

arygnoc

ta rýže je možná rychleji jak ty hranolky, počítám-li i úklid po bordelu s hranolkama (nebo je snad kupujete hotové? to bych asi děckám nedal).