hanulka11

Necháváte si osadit truhlíky květinami nebo si je osazujete sami?

Dneska mi tu vyskočila reklama, mají to krásně osázené, jen mě napadlo zda s tím nemáte někdo zkušenost??????

Nejlepší odpověď
Deli

Osazuju sama – muškáty, do substrátu, na 60 cm truhlík 3 sazeničky. Mívám je takové, že se lidé zastavují 🙂
V reklamách to bývá osázené na focení nádherně, ale jsou to již hodně vzrostlé kytičky, kvůli focení nacpané k sobě – kdybyste si tento reklamní truhlík nechala růst, pravděpodobně se rostliny začnou utlačovat, dusit, některé zajdou, druhé nepřiměřeně vytáhnou – za dva měsíce už tak hezký nebude 🙂

Další odpovědi
dědapetr

Dělával jsem to sám,teď tam mám bylinky do kuchyně.

anonym

Nechavam si je osazovat. ( od pritelkyne meho syna ). 🙂 -iv-

anonym

Ne,nenechávám si nikde osazovat truhlíky,zvládnu to sama,ne tak hezky jako odborník,ale neva,radost z nich mám taky,a co je hlavní-ušetřím.

fablen

zvládnu je osadit sama, ale osazuje mi je ráda mamka.

Odmítám jakékoliv jiné – chci vždy jen muškáty (ty jediné jsou vždy nádherné po celou dobu). Škoda, že ze všech cca 24 balkonů má kytičky tak stěží 5 ☹