mosoj

Nechají si mladí lidé líbit oodchod důchodů v 71 letech!! ?

Myslíte že ti co toto navrhují a schvalují, mají ještě funkční mozek ?
Doplňuji:
Omlouvám se za překlepy, ale učím se psát poslepu.

Nejlepší odpověď
anonym

Doufám,že dnešní generace nebude ohýbat hřbet jako my.Ten,kdo tohle nejen navrhuje,ale i schvaluje,tak ten to v hlavě opravdu nemá v pořádku.Chtěla bych je vidět,jak v tomto věku jdou do rachoty,protože ne každý pracuje v kanceláři na úřadě.

Další odpovědi
Drap

Jim se to rozhoduje, samotných jich se to netýká, tak alespoň získat nějaký ten politický bod. Kdyby nerozkradli důchodový systém, nebylo by to nutné. Neznám nikoho ze svého okolí, kdo manuálně pracoval celý život, aby toho byl schopen ještě v 70.

tom004

Myslím si,že pokud budou volit stejný „panáky“,ať už mají jakýkoliv mozek, do parlamentu,tak jim nezbyde než se s tím smířit.

cukrar

mosoji, nechají si to líbit, ale ne za pár let, ale až za 55–60 let. Víte o kolik vzroste dožití za 60 let? Jaká bude léčba nemocí? Že to klidně může být až za 100 let, nebo za 10 let se změní předpis…

ale již teď můžeme o tom diskutovat a dohadovat.
Zdravím Milan

gnosis

podle me nechaji.

pochybuji, ze za 40–50 let se nejak vyrazne zvedne prumerny vek umrti. zvedne se jen malemu % lidi, kteri si budou moct dovolit nadstandartni leky a sluzby ve zdravotnictvi (politici a nekteri podnikatele). 99% lidi si ten duchod uzije par let, nebo vubec. to je podle me cil nasi vlady a ma predstava nasi zeme za 40 let.

coco

Pokud si nechají dělat na hlavu,jako naše generace,tak určitě.
Je tohle normální? Vždyť se toho ani nemusí dožít…
Už mám dost těch tunelářských pantátů…

GM

Před naší firmou opravovali nedávno schody, tak tam zrovna udělali nájezdovou rampu, aby to ti …sátníci měli jednodušší, až budou jezdit do práce (tím myslím do fabriky) na vozejkách.

Doufám že ne. Je mi 22 let, vůbec se mi to nelíbí ale co s tím udělám?? Jedině ject do Prahy a házet kamení.

mosoj

Ano léčba bude určitě na vyšší úrovni. Ale kdo na ni bude mít, pokud nastávající trend v úhradách bude pokračovat ?

mosoj

A on musí pokračovat. Zde asi jiné řešení není.

GM

Už dnešní padesátníci mají velký problém sehnat práci, to jsem zvědavá, kdo zaměstná lidi dejme tomu v 65 letech. Budou živořit na podpoře na životním minimu. Jsem ráda, že se toho nedožiju a je mi líto mladých lidí, co je čeká. I když – četli jste někdo Proroctví o Evropě z knihoven palmových listů? podle něho zde budou za 4O let Číňani. Pro mne osobně platí „mládí v pr…, do důchodu daleko“, a teď mi odchod do něj ještě prodloužili.