marci1

Nebude nám s odchodem Daniela Nekonečného chybět trocha „bláznovství“, živočišné radosti ze života, energie a rozkoše?

https://echo2­4.cz/a/SMKj9/­zemrel-vecne-usmevavy-showman-zpevak-daniel-nekonecny
☹ ♥

Nejlepší odpověď
paul1

Uměl pobavit a sršel energií. Díky

Další odpovědi
annas

Přiznávám, že nebyl můj idol, byl po mě příliš extravagantní, i když vyvolával u mnohých dobrou náladu.

Ale je pravda, že v jeho věku se běžně neumírá.

Jeho svíčka dohořela…

ivzez

Škoda je každého života, byť zrovna u Nekonečného
jsem nenašla nic, co by mne zaujalo.

Kepler

Byl to takový rapl, co se narodil nejspíš na Slunci, ale proč ne? Na naší hudební scéně není raplů nikdy dost! Škoda, že mu palivo k jaderné fúzi došlo tak brzy.

autacek

Zábava tohoto typu mi scházet nebude, můj šálek čaje to nebyl.

Mc Merkurion

… ne, on mi teda rozhodně chybět nebude, nemusel jsem ho, ale je fakt, že kvůli tomu nemusel umírat …

Arne1

Jeho „umění“ mi nic neříkalo

zjentek

Ne, tak bláznovství, živočišná radost ze života, energie a rozkoš mně odchodem Daniela Nekonečného skutečně NIJEK neubyde!

zeeue

Nechápu proč mají všichni najednou potřebu řešit odchod někoho, na koho si, když ještě žil, ani nevzpomněli, že existuje…

mosoj

V první řadě je třeba mluvit sám za sebe!