pepe88

NATO chystá obří cvičení. Příprava na úder od Islámského státu?

Proč?

Nejlepší odpověď
anonym

NATO se nechystá na islámský stát, to je jen přīprava na zastrašenī Ruska.Jenže si neuvědomuje, že z Ruska nikdy žádná válka nevzešla.Veškerē války vznikly z popudu USA, protože ONI se snažily přetvořit svět podle svých představ.

Další odpovědi
Quimby

Proč? Od toho snad cvičení jsou, ne? Připravit se na různé scénáře, zjistit bojeschopnost a organizaci armády, v tomto případě i souhru více armád. Dělá se to pořád, každá armáda má svá cvičení.
Nedávno mělo NATO cvičení také v Polsku pokud se nepletu. Švédsko má také svá cvičení na moři. Rusko nedávno dělalo rozsáhlá cvičení a vojenské přehlídky…

ten který je

Tak jako obrana před IS asi těžko když si je sem dobrovolně pouštíme a lidi co proti tomu protestují jsou kriminalizováni.:-/

lota

Může to být příprava na úder. A proč úder? Mám pocit, že s IS už je nejvyšší čas něco udělat.