Avatar uživatele
Kepler

Našli byste odvahu vyzkoušet nějakou drogu?

Jen tak ze zvědavosti, jako experiment. Pokud ne, proč?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Anikitos před 1904 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Odvahu si představuji jinak. Určitě za to nepovažuji testování drog.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JáJsemKarel!

Proč bych měl k tomu hledat odvahu? Beru je každý den. Říkám tomu „čaj“.

Viz:
„Drogy jsou usušené nebo jinak konzervované rostliny, živočichové, jejich části nebo produkty jejich metabolismu.“ – Wikipedie

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Droga_(l%C3%A9%­C4%8Divo)

Upravil/a: JáJsemKarel!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jirka F

Ne nenašel bych je to svinstvo samo osobě.A mám svoje orgány celkem rád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Nebrala bych to jako odvahu, nýbrž neuvážlivost. Každej na tyhle látky reaguje jinak a v mým případě bych se skoro bála, že bych patřila do části skupiny pokusných králíků, která by uhynula…
Zvědavá na to nejsem, stačí mi vidět asi nejprofláklejší feťačku Katku. Takovejch lidí mi vůbec není líto.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… na to nejni potřeba odvaha, stačí nerozum … nebo mladická nerozvážnost …
… dnes už ne, naštěstí mám tyto pokusy a experimenty z mládí za sebou …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
agentpv

Tak to tady budu jediný? Nebyla to odvaha, byla to touha poznat něco nového, ulétnout – protože jsme byli rebelové. V polovině 80ých let jsem takto zkoušeli hlavně kapky proti kašli – Solutan, Ipekarin, tablety s kodeinem … Občas někdo většinou vysokoškoláci z větších měst přivezli marihuanu… Pak jsem musel na vojnu a po ní jsem měl jiné starosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Týden před smrtí ano. Otec měl své dvě drogy – cigarety, alkohol. Dožil se s nimi jen 65 let. Týden před smrtí se ho kámoš v nemocnici zeptal, jestli chce zkusit trávu. Řekl, že jo, že to nikdy nezkusil. Nestihnul to.
Takže drogy ne, ale i léky jsou drogy nebo ne? Třeba antidepresiva třetího věku.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Dnes už ne a to hlavně kvůli své nepravidelně jdoucí herzně. Kdysi jsem parkrát zkusil Fenmetrazin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Odvahu zkusit jsem našla, ale dále jsem nezkoušela, nepřineslo mi to nic pozitivního.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Našli byste odvahu skočit z pětimetrové výšky? A z desetimetro­vé výšky?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Len tak zo zvedavosti som skúsila kofein (kávu) a pijem ju dodnes.
O kofeíne, jeho účinkoch a jeho množstve v rôznych nápojoch
https://www.cof­feein.sk/blog/a/1­6/o-kofeine-jeho-ucinkoch-a-jeho-mnozstve-v-roznych-napojoch/
Kofeín a obsah kofeínu v káve. Koľko je primeraná denná dávka kofeínu?
http://www.fo­odfest.sk/kofe­in-v-kave/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Zkouším denně a je to fajn: 2 kafe a 4 cigára.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orestez

Jakou? 2 krabičky cigaret/měs., pivisko. Vyšší level jako marihuana, ke konzumaci by bylo nutné mít spolukonzumovatele. Neexperimentovat nikdy sám. Zůstat svým pracovním bláznem, do své cesty a požadavků všech. Na chvíli se stát opět radostným děckem co se směje. Ano. Odvahu? Nemám ani odvahu vzít prášek proti bolesti. A spolu s amatérem? Houbičky, perník, vždyť tyto ulítlé lidi poznáte na sto honů. Jen ať se proboha živoumrtvoucího nestane mou drogou stránky odpovedi.cz. To chce odvahu, nebo bejt voprsklej.
A když experiment pod lékařskou dohledou, tak to se rovná pokusům na lidech. Jak se jmenoval ten fašistickej dochtor? Takoví byli a jsou. A co anestetikum a spaní při operacích těla? Netoužím. Libuji si ve stresu, v myšlení, úkolech, bavím se v zapomínání co jsem chtěl, pro co jsem šel abych dokončil nějakou věc, mezitím do mě mluví zástupce investora, v telefonu šéf a mává na mě stavbyvedoucí, tak fo mobilu říkám: ano. Sef v mobilu: vy mě nerozumíte, já se vás ptám, kolik těch radiátorů máte… …
Takže všichni máváte, něco chcete. A já mám jen jeden řadič a když mě zacyklujete paměť, tak s tím prasknu. To je lepší votervřít si Aliexpress a dělat jako nákupy nebo odejít k vám na otázky. Poslední dobou září dotazy na tel. č. nějakého menta. Nebo skryté narážky. Tak jakou drogu mi nabízíte? Podle mého času bych tipl ZlatoStrumok, česky Zlatopramen.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Jako správnej valach určitě piješ slivovičku. Z Tvých příspěvků je známo, že máš rád i vínko. Kouříš. Piješ kafe. A potřebuješ k tomu odvahu? I to jsou přece všechno drogy.
Pokud jde o drogy, tebou ještě nepoznané, nejde o odvahu, spíše pouze o tu zvědavost.
A i já jsem nakonec, na základě zkušenosti mého syna, „na stará kolena“ začal občas „inhalovat“ (ne kouřit) marjánku (pochopitelně z jeho zásob a pomocí jeho „náčiní“ – vapolizeru a vodní dýmky).
Má opravdu dobrou vlastnost, že v případě, některých fyzických bolestí (kterých nemám málo), přináší určitou úlevu. Ale účinek je opět, jako u všech, i výše uvedených drog, pouze s omezenou dobou účinnosti. Bohužel.:-(
Ale návyk u mne určitě nehrozí.
Tak jako celý svůj (už poměrně dlouhý) život piji přiměřeně alkohol všeho druhu a alkoholik se ze mne ještě nestal.:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Já jsem měl samozřejmě na mysli psychotropní látky a ne kofein. Zodpovědný člověk musí mít odvahu, aby vyzkoušel třeba extázi, protože ví jaká rizika to nese. Třeba vznik závislosti.

před 1902 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

klumprt, stalo sa a bez padáka. Jednoducho sú okamihy, keď skočíte.

před 1904 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek