kapka

Našel by se tu, prosím, nějaký dobrovolník, který mě vzbudí ve čtyři ráno?

Dobrý večer, mám problém, shodou různých okolností nemám žádný budík. Nemám funkční ani mobil. Doma nikdo. Na pc program na buzení nenainstaluji, protože neznám heslo správce /to je stará, ještě nevyřešená historie/. Našla jsem na netu, že by se dalo nastavit buzení přímo počítačem, bez programu, ale návod, jak to nastavit, je asi pro win xp, já mám win 7 a nedaří se mi to. Už skoro usínám, už nic nevymyslím. Napadlo mě jen, že by mě mohl někdo z vás vzbudit přes skype, že by se mi pokusil zavolat. Jestli máte lepší nápad, tak sem s ním. Jinak skype adresa: kapka.kapka4
Najde se někdo, kdo mě vzbudí ve čtyři ráno? Díky.
Doplňuji:
Tak už jsem to myslím vyřešila, nainstalovala jsem si budík na Opeře /pomůcky/, to mi šlo. Už jsem ho vyzkoušela a mělo by to fungovat. Uvidíme ráno, jestli zaspím nebo ne. 🙂

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Přeji hodně štěstí 🙂

Další odpovědi
led

Budííííííčéééék. Je 7:30.!!!!!
Načo kričím, veď už je hore…
Aha, už je neskoro. No nabudúce…

lukas.zmizik

tak to sem prosvihl…promin

kapka

Dobrou noc.

kapka

Dobré ráno, děkuji za podporu, budíček se povedl. Hurá do práce! A možná bych si měla koupit klasický mechanický budík, co? http://www.co­reshop.cz/ima­ges/produkty/bu­dik_004_p.jpg 🙂