Michal Kole

Napouštíte si do vany nebo do sprchy teplou vodu nebo studenou pro trénink na překonání rekordu Petra Kociána 1:1:50

Viz článek na iDnes:

http://hradec­.idnes.cz/otu­zilec-petr-kocian-zlomil-rekord-v-suchem-ledu-f65-/hradec-zpravy.aspx?c=A121022­_1843820_hradec-zpravy_kvi

Nejlepší odpověď
anonym

To už taky Kocián mohl těch pár vteřin ještě dát aby to byla 1hod.a 2min.! Takový rekord významný, obohacující , kvalitu zvyšující život všeho obyvatelstva napříč všemi skupinami ! Pouhých 10 vteřin a mohl být možná rekord evropský! Všem by se nám hnedle lépe žilo! Já osobně jeho rekord překonávat nehodlám, je mi líto plýtvat vodou a ještě jí platit. Kdybych ale sehnala sponzora, tak o tom možná budu uvažovat. Už musím končit, aby mi nepřetekla sprcha!

Další odpovědi
pusinka50

Já si napouštím v horkém létu a sprchuji se skoro studenou vodou, jinak přes rok tak přiměřeně teplou, ale rekord překonat nehodlám:-)

anonym

Umyl ses?