dust8

Nakupujete si něco do zásoby kvůli blížící se pandémii?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… proč ??? … chvilky nedemonstrujou (asi je na ně zima), tak nemaj novináři vo čem psát, tak neustále straší s nějakým virem … nejhorší je smrt z vyděšení, aneb, jak se u nás říká: kdo se bojí, se*e v síni …

Další odpovědi
jirka F

Jestli myslíš zásoby tuku tak těch mám po těle hromady.Ale jestli myslíš zásoby potraviny tak to ještě ne tedy prozatím ne.Jak říká Mc mekurion hlavně se probouzet v dobré psychické kondici,žádný stres kvůli tomu.

led

Ano, kúpila som si knihu (nemenujem, aby ste mi nezávideli), aby som prišla na iné myšlienky.
Doporučujem to aj vám.

Drap

Ne. A ty?

Rokio

Nikoliv. Nemám takovou potřebu, ani moje rodina.