najde se tu někdo zkušený ve vztazích a přeloží mi jisté sdělení, co mi chce šlečna říci?

již delší dobu balím jednu holku a dnes mi napsala tohle:

Treba to ze mas nejakou predstavu jak to mezi nama bude vipadat… ale nakonec to treba bude jinak… jako napriklad :D je par a jsou spolu nejakou dobu a jeden pocita s tim ze chce mit dve deti s tim ze i jeho druha polovicka taky ale pak zjisti ze ta jeho polovicka nechce ani jedno dite.

jak jsem to pochopil ja: 1) naznačuje, že žiju v iluzi, nechce vztah.
2) záměrně semnou manipuluje, aby dosáhla vlastních cílů a pak mě odhodí.
3) jsem úplně mimo mísu

budu rád za lidský odpovědi.
Doplňuji:
určitě jsem se ptal nejdříve jí, jelikož se mi dostala tahle odpověď a víc to nebylo komentováno, tak jsem se obrátil na vás lidi 🙂

Nejlepší odpověď
Damiana

Cé je správně, pochopitelně. 🙂 Co jiného ti na tvé konspirace jako žena mohu říct? Co takhle se zeptat přímo jí a ne cizích lidí: Co ona tím myslí? Všechno ostatní jsou jen dohady.
Mě z toho, co ti řekla (nebo napsala) spíš vyplývá jen to, že se lidé ve vztahu vlastně ani neznají nebo se jeden druhému bojí něco říct – a pak dochází ke zklamání. Zejména pokud je jeden hodně zamilovaný a druhý tak trochu despota, který rád lajnuje partnerovi život podle svých představ. Nutit někoho ve vztahu do toho, jak to chci jen já a neznat jeho názor a postoj – to vždycky znamená problém. Být tebou, neuvažovala bych ani tolik o manipulaci z její strany, ale na rovinu bych se dotyčné zeptala co by si v životě přála, aby byla skutečně šťastná. Jestli jde zrovna o děti nebo to jen tak plácla jako příklad to já nevím, ale pokud ano, jsou ženy, které mají jasno a svůj názor nezmění, další berou zase život podle toho, co přináší, jiné plánují (a pak mohou být zklamané, že jim to nevyjde…) Je toho hodně – ale jedno má každý problém a spor ve vztahu vždy společné – nedostatek komunikace. Proto jsou si lidé nevěrní, proto si nevěří, podezírají se.
Doplňuji:
Nevidím v tom nic složitého. Dala ti jenom obyčejný příklad toho, jak se lidé vlastně neznají. Nechci se opakovat. Možná něco skrývá, možná ti dává citlivě najevo, že ona chce něco jiného než ty nebo naopak doufá v to, že se víc poznáte. Takhle se to nepozná. Ty ji znáš, víš jak se běžně chová. Zeptat se co si skutečně přeje ona je ale dost snadné ne?

Další odpovědi
beer

Její SMS jsem pochopil jako reakci na tvoje představy o vašem budoucím vztahu.
Dává ti najevo, možná upozorňuje, že ne vše se ale může vyvíjet podle tvých představ. Nic víc. Tedy pokračuj a hlavně ji „neděs“ už předem ))

zjentek

  1. vůbec nemá tušení, co chce

.. jsi jeden z mnoha, mezi kterýma se teď chce slečna pohybovat a z vašich reakcí si sama skládá skládanku, o které tě zpětně informuje těmito sděleními. Není to tak, že by ti sdělovala fakta, vůbec nemá tušení co chce, ale práce tvých hormonů jí postačí k tomu, aby si tuhle hru mohla odzkoušet. Lidově: neví kde je sever .)
Doplňuji:
když ti to rozeberu ještě hloub, tak bod 2 mohl vypadat spíše takto: „2) chce mít absolutní kontrolu řídit vztah“
..tam nejde vůbec konkrétně o tebe, to nemá s city co dělat .)

paja.krystof

:D slečna je složitá a sama neví co chce ..... a pokud ste si už povídali jak by sis to představoval tak tohle by modle mě mělo znamenat že ona si to představuje jinak … asi uplně naopak :D

anonym

Dva mladí lidé spolu začínají chodit, protože se jeden druhému líbí a mají zájem společně trávit čas. Rozhodně by neměla žádná známost začínat úvahami, kolik kdo chce dětí. Tohle sebou přináší dlouhodobý vztah. Navíc mám pocit, že vy dva máte na děti ještě fůru času.
Každopádně to slečna přehnala. Buď je střelená a honí se jí hlavou už teď myšlenky na případné rodičovství, nebo platí, že je střelená a nedokáže Ti srozumitelně naznačit, že o Tebe zájem nemá.
Dle mého názoru patří mezi ty osoby, které ještě dlouho nebudou vědět, co vlastně chtějí.
Být to na mně, poohlédnu se jinde.

Deli

Být Tebou, zeptala bych se jí, co ona přesně chce.
Problém je, že my ženy to neumíme říkat přímo, takže to různě zaobalujeme a jen naznačujeme – doufajíc, že to muž pochopí. A muži mají rádi, když je jim přesně řečeno, co se po nich chce, protože z náznaků to nepochopí…