BENYTA

Nadmořská výška – jak jí zjistím?

Poradte prosím, kde můžu zjistit NV mého bydliště…?
DĚKUJI.

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.kol­manl.info/index­.php?show=map_get­nmv

Další odpovědi
mosoj

Velmi pěkně lze zjistit nadmořskou výšku příslušného místa a nejen výšku na této mapě.
Zvětši si ji a poklepáním na kterékoliv místo na mapě se ti na levé straně zobrazí údaje o místě, včetně nadmořské výšky.

Zdroj: http://mapy.crr­.cz/tms/crr_a/pru­mysl/index.php?The­me=6&Values=23871890&­lg=cz_win#c=3536025%252C­5519376&z=1&l=a­jax_basemap,a­jax_prumysl,a­jax_prumysl_plochy&p=&

Terryle

Pokud na to máš víc času a zajímal by Tě přesný údaj třeba Tvého domu nebo jednoho konkrétního místa, zkus se známých poptat, jestli někdo nemá GPS navigaci. Nevím, jak to mají ty nové v mobilech, ale už ty celkem starý turistický uměly určit NV celkem přesně. Takže předpokládám, že to budou umět i ty novější…

venkovan

Mapy třeba turistická, kostel který má zpravidla na sobě zeměměřický bod, údaj o obci na internetu apod.