Usoman

Nevíte, proč nabídka Start ve Windows 10 nereaguje?

Kliknu-li na Start, Hledat či chci změnit hlasitost, tak mohu klikat třeba stokrát, ale nic se neotevře. Jiný věci na liště jdou, třeba Chrome, pár her co tam mám, symbol pro složky se sice otevře, ale až po 5 sekundách.

Každopádně nejde-li Start a další věci, tak to není zpomalování, ale úplné omezení. Nedostanu se do nastavení a do plno dalších věcí. Prosím, poraďte.

Původní neotázka
Nabídka Start, ve Windows 10, nereaguje.

Odpovědi
dr.luha

Neznám detailně tvůj problém, ale aplikace ovládající nabídku Start je ve složce Cortany práskačky. Občas ji vypínám. Zde je cesta: C:\Windows\Sys­temApps\Micro­soft.Windows.Cor­tana_cw5n1h2tx­yewy\SearchUI­.exe

aliendrone

Může to být mnoha věcmi – bez bližšího průzkumu se nedá říci, co se podělalo. Možná registr, možná virus, možná další „povedený update“, eh…

Celkem stabilní důvod je: PODĚLALO SE TO PROTO, ŽE JE TO WINDOWS 10!" ;) :D :D Pro lepší pochopení posílám adresu videjka, autor sice není žádný lumen, ale DOKONALE chápu jeho rozpoložení – sám jsem měl chuť spáchat po odzkoušení desítek něco podobného ;) :D :D

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=3HJHPk_lVbY