Nikikalu

Jak se zbavit obtěžujících nabídek na upgrade W10?

Při kliknutí na Odmítnutí se nic nezmění, nabídka tam je stále, a zobrazuje se stále, ani na Zavřít okno nereaguje. Dá se s tím něco dělat, nebo počkat ještě do 29.7., kdy prý už to stáhnout nepůjde?

Odpovědi
Tw!st

Otevřete správce úloh, najděte proces GWX ( někdy může být napsán jako GWXUX) klikni pravým a dej ukončit proces. Teď se můžeš zbavit samotné aktualizace která update nabízí. Ovládací panely – systém – zabezpečení a zde zvolte zobrazit nainstalované aktualizace.dejte si sežadit dle názvu a najděte Aktualizovat pro Microsoft Windows (KB3035583) a zvolte odinstalovat. Při příštím updatu ale nesmíte zapomenout znovu udělat ten první krok s ukončením GWX, jinak systém nainstaluje aktualizaci znovu. Nyní můžete ještě odstranit zbytečné soubory v C:Windows/Sys­tem32/GWX.

mosoj

Upgradoval jsem a vůbec nelituji. Běhají jako fík. Rychlý start, vylepšená a urychlující práce se soubory. To je to, co jsem postřehl na první pohled.
Od svých známých, kteří přeinstalovali slyším to samé.

lota

Tak to by mě taky zajímalo!

kelley

Tw!st to v zásadě popsal dobře, ale ne úplně. Aktualizaci KB3035583 je po její odinstalaci a dalším stažení nutno nastavit jako „skrytou“ a proces GWX je potřeba smazat v „Plánovači úloh“ (Windows-System-GWX). Pak už by to nemělo otravovat…