Avatar uživatele
Nikikalu

Jak se zbavit obtěžujících nabídek na upgrade W10?

Při kliknutí na Odmítnutí se nic nezmění, nabídka tam je stále, a zobrazuje se stále, ani na Zavřít okno nereaguje. Dá se s tím něco dělat, nebo počkat ještě do 29.7., kdy prý už to stáhnout nepůjde?

Zajímavá 0 před 2847 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Tw!st

Otevřete správce úloh, najděte proces GWX ( někdy může být napsán jako GWXUX) klikni pravým a dej ukončit proces. Teď se můžeš zbavit samotné aktualizace která update nabízí. Ovládací panely – systém – zabezpečení a zde zvolte zobrazit nainstalované aktualizace.dejte si sežadit dle názvu a najděte Aktualizovat pro Microsoft Windows (KB3035583) a zvolte odinstalovat. Při příštím updatu ale nesmíte zapomenout znovu udělat ten první krok s ukončením GWX, jinak systém nainstaluje aktualizaci znovu. Nyní můžete ještě odstranit zbytečné soubory v C:Windows/Sys­tem32/GWX.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Upgradoval jsem a vůbec nelituji. Běhají jako fík. Rychlý start, vylepšená a urychlující práce se soubory. To je to, co jsem postřehl na první pohled.
Od svých známých, kteří přeinstalovali slyším to samé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Tak to by mě taky zajímalo!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kelley

Tw!st to v zásadě popsal dobře, ale ne úplně. Aktualizaci KB3035583 je po její odinstalaci a dalším stažení nutno nastavit jako „skrytou“ a proces GWX je potřeba smazat v „Plánovači úloh“ (Windows-System-GWX). Pak už by to nemělo otravovat…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek