hapiky

Na Ukrajinu dorazily americké raketomety. Léto bude horké?

Odpovědi
led

Teploty nad 30°C nebudú výnimkou.
Hurá, výrobcovia a predajcovia amerických raketometov opäť získali ďalšie peniažky do kešeni a plánujú ďalšie zisky. Je pravda, že teraz si pred „svetom“ navonok vymenili funkciu „vojnového štváča a mierotvorcu“ s Veľkou Britániou ale peniažky za smrť mnohých sa sypú ďalej do tej správnej „kešeni“. Čo tam po ľudskom živote na Ukrajine a zdražovaní v EU…

poznámka:
hapiky, len tak ďalej s vašimi štvavými a škodoradostnými príspevkami, radujte sa zo smrti nevinných, veď to nie vás bijú.

hapiky, nikdy mi nevkladajte do úst slová, ktoré som nepovedala! Opäť používate demagógiu hodnú Goebelsa!
Ste vojnový štváč!

Zaujímavé, práve včera som mala rozhovor s Ukrajincami (nie Rusmi), ktorí zažili súčasnú Charkovskú jar 2022. Hovorili iné, než ako to podávajú asertívne médiá. Nie sú to zbohatlíci, ani mafiáni, ani tajní vyznávači Banderu, ale normálni ľudia, ktorí si zarábali svoje hrivny v pote tváre. Týmto ľuďom držím stranu, nie tým vojnovým štváčom a ich prisluhovačom!

Na rozdiel od vás, ja nehájim záujmy jednej strany, ale záujmy ľudí, ich práva na život človeka, bez ohľadu na národnosť.

agresor – nie je to len
ten, kto priamo fyzicky napáda iného,
ale je to
aj ten, kto dáva k tomu podnet a svoj vplyv,
aj ten kto agresiou skrytý v pozadí získava hmotné a nehmotné statky, zvyšuje svoj vplyv nad napadnutým (národom, hnutím, človekom) a snaží sa tragickú situáciu napadnutého predlžovať.

zapredanci – nie sú to len tí, ktorí verejne mávajú zástavou agresora, ale aj tí, ktorí skryto a zákerne zrádzajú skutočné záujmy napadnutého

Čím záujmom ste sa zapredali vy?
Vaše záujmy sú odlišné od skutočných záujmov občanov Ukrajiny, bez ohľadu na ich národnosť, vek, pohlavie a náboženské vyznanie!

Svojim neustálym vojnovým štvaním ste:
agresor!

hapiky

led: Jediné, co můžu uznat je, že mnoho ruských vojáků válku odsuzují. Nicméně i když pod rozkazem provádějí na Ukrajině zvěrstva, nezaslouží si slitování. Rozstřílet školní autobus (https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/zahranicni-na-hlidce-s-ukrajinskym-specialnim-komandem-narusitele-nasli-po-10-minutach-206627) a potom říci promiň nikdo nemůže brát vážně.
Jedné z mnoha věci si na demokratických státech západu vážím, že teď umí bez okolků odsoudit opravdového agresora. Nic, opravdu nic neoprávňuje Rusko páchat takové zločiny na Ukrajině. Jen oplzlé hovado to bude schvalovat a tak stupidní a pitomé keci, že Rusko nemůže ztratit svoji tvář. Ti, co to způsobily by měli viset na kremelském Rudém náměstí, místo vojenské přehlídky. Evropa, kromě Ruska je už dlouho civilizovaná, současné Rusko do Evropy nepatří!!!

hapiky

led: Proč nemůžete stále pochopit, že smrt přináší Rusové. Ukrajinci brání svoji zem. Je to tak těžké pochopit, nebo stejně jako všichni ostatní ruští zaprodanci hájíte zájmy agresora?

da ny

hapiky
Ve válce (všude) se dějí nepravosti i zvěrstva, války jsou swinstwo.
Jsem v rozpacích, když slyším od zde, dlouhodobě (10 – 20 let) žijících a pracujících Ukrajinců: „To není naše válka“….. nemají potřebu ani touhu „bránit“ východní část své vlasti. Shodují se v tom, že ukrajinské praktiky jsou takové, že v blízkosti školy/nemocnice, je umístěná zbrojní firma, postaven tank. Říkám si, co je cílem? Co je to za taktiku? Vždyť je to terč! I školní autobus mohl/může být použit k různým účelům…. Bohužel.
Střely a kulky mohou být nepřesně zacíleny a naopak. „Nováčci“ nemají dostatečné zkušenosti s vojenskou technikou (na všech stranách). Na všech stranách /na obou se najde fanatik a krvelačná šelma. Zvyk je železná košile. Na Ukrajině žijí, více jak 10 let separatistické skupiny „občanskou válkou“ a vzájemnými zvěrstvy.
Na ruské straně bojuje i spousta „divochů“ různých národností. Nemají úctu k životu, k ničemu. Neuznávají a mnohdy nemají ani tuchu o nějakých konvencích, smlouvách, zásadách. A to i s ohledem na náboženství a různé kultury, existující/válčící, v některých částech světa.
JE ZŘEJMÉ, ŽE VÁLKA JE TAM, KDE SELŽE POLITIKA = POLITICI.

hapiky

da ny: Pořád slyším to dělají nezkušení nováčci, nebo mohli tam být Ukrajinští vojáci apod. Opravdu jste tak naivní, hloupí, že tomu věříte. Jesli vám to někdo nakukal, tak máte přece svůj rozum? Kdyby šlo o ojedinělé případy, tak budiš. Putin systematicky ničí Ukrajinu a terorizuje obyvatelstvo. Tak to berte tak jak to je. Jinak škoda mluvit.

hapiky

Rusové jsou nevinní. Tak takovou ptákovinu bych od vás nečekal.

led

Rusové, rovněž taky Ukrajinci jsou nevinní. Vinní jsou politici a vojnoví štváči nejen obou přímo bojujících stran, nýbrž taky ti, kteří tuhle válku prodlužují v zájmu svých ekonomických, finančních a politických zisků.

led

hapiky, nikdy mi nevkladajte do úst slová, ktoré som nepovedala! Opäť používate demagógiu hodnú Goebelsa!
Ste vojnový štváč!

Zaujímavé, práve včera som mala rozhovor s Ukrajincami (nie Rusmi), ktorí zažili súčasnú Charkovskú jar 2022. Hovorili iné, než ako to podávajú asertívne médiá. Nie sú to zbohatlíci, ani mafiáni, ani tajní vyznávači Banderu, ale normálni ľudia, ktorí si zarábali svoje hrivny v pote tváre. Týmto ľuďom držím stranu, nie tým vojnovým štváčom a ich prisluhovačom!

Na rozdiel od vás, ja nehájim záujmy jednej strany, ale záujmy ľudí, ich práva na život človeka, bez ohľadu na národnosť.

agresor – nie je to len
ten, kto priamo fyzicky napáda iného,
ale je to
aj ten, kto dáva k tomu podnet a svoj vplyv,
aj ten kto agresiou skrytý v pozadí získava hmotné a nehmotné statky, zvyšuje svoj vplyv nad napadnutým (národom, hnutím, človekom) a snaží sa tragickú situáciu napadnutého predlžovať.

zapredanci – nie sú to len tí, ktorí verejne mávajú zástavou agresora, ale aj tí, ktorí skryto a zákerne zrádzajú skutočné záujmy napadnutého

Čím záujmom ste sa zapredali vy?
Vaše záujmy sú odlišné od skutočných záujmov občanov Ukrajiny, bez ohľadu na ich národnosť, vek, pohlavie a náboženské vyznanie!

Svojim neustálym vojnovým štvaním ste:
agresor!