ReHu

Na kolik otázek či stránek zpětně odpovídáte?

Dostala jsem od admina zprávu, že mou otázku vrátil zpátky do kategorie financí, ale myslím, že už je zapomenuta v propadlišti závalu dalších otázek.

Odpovědi
Miroslavst

Jak kdy, někdy jo, někdy ne. Tak doplň aby bylka vpředu, ale zase záleží kdo tu v danou chvíli jhe.

hanulka11

Záleží jak mám čas, někdy to projdu od večera kdy jsem od pc odešla, na pro mne zajímavé otázky odpovím /pokud vím/. Ale stále se vracet při takovém přívalu otázek asi nejde

poa.li

Procházím zběžně všechny (pokud mám náladu) a odpovím a prohlédnu ty, které mě zaujmou. Asi tak 10 procent otvírám…

Radak

Já tak tu první stránku a pak jdu na kategorie, které jsou pro mě zajímavé. Takže podle kategorií. Potom jdu do zábavy. Ale někdy nestíhám, a to ani před dnem D.