Nikkol

Na kolik let se cítíte? Mentálně a fyzicky? Odpovídá to skutečnosti?

Nejlepší odpověď
annas

Matrika je matrika, skutečnost, kterou nelze změnit, ať se cítím třeba na 30 …

Další odpovědi
terry

Cítím se mentálně o mnoho mladší. Nějak mi ten věk nepřijde, když na to nemyslím.

Ponytail

Fyzicky se cítím na svůj věk. Mentálně jsem zamrzla asi tak v 16 letech.

anonym

Na 90 a odpovida to skutecnosti. Hlavne vzhledove. ;-( -iv-

ten který je

Mentálně momentálně se cítím přiměřeně svému věku a fyzicky také.

rynek878

Mentálně jako chlap kolem třicítky,ale fizicky tak o deset let méně,.než mi ve skutečnosti je.
Doplňuji:
sorry,fyzicky

led

Dnes sa cítim mladšia – vonku je pekne
keď prší, cítim sa na svoj vek, rokov veľa a penzia nie a nie prísť…
PS.
Strážci otázok,
dnes nie je žiadna exkurzia do histórie otázok? Tieto anketové otázky tu predsa už boli.

DDarent

mentálně na 3 roky a fyzicky tak na 80