bolak

Na kolik korun vyjde český dráhy cesta jednoho vlaku z prahy do brna? A jsou nějaký spoje který se nevyplatěj?

Nejlepší odpověď
Reuef

pro cesky drahy se vyplateji vsechny spoje protoze je maji dotovane od kraju

bolak

Reuef: Mě spíš zajímá, kolikrát sem dobíhal/dokulhával vlak o nějakejch osmi vagónech na poslední chvíli, těsně před odjezdem, a v celým vlaku sem byl prakticky jenom já, průvodčí, dva důchodci a ten ožralej chlápek vpředu u kormidla, tak jak moc se jim takový spoje vyplatěj. Von byl teda sice zrovna nějakej svátek ale i tak, takový spoje přece nemusej vůbec jezdit.