SportWoman

Na jakou nejvyšší pozici se mohou ženy v armádě dostat?

Jakou pozici vůčimužům nemohou vykonávat?

Nejlepší odpověď
rigormortis

prezidentka ČR

Další odpovědi
anonym

V podstatě nemohou do speciálních jednotek (nevydrží výcvik), jinak o omezení (oficiálním) nevím.
Pokud jde o hodnost či pozici, omezení není.

arygnoc

ministerka obrany.
ako pani parkanová 9. 1. 2007.

http://co-to-je.sk/spresne­.php?dotaz=Par­kanov%C3%A1,%2­0Vlasta

Zdroj: http://co-to-je.sk/spresne­.php?dotaz=Par­kanov%C3%A1,%2­0Vlasta

Emefej

Máš na mysli funkci nebo hodnost? To je totiž v armádě zásadní rozdíl, nebo alespoň byl v dobách, kdy jsem tam byl já. Za mé aktivní služby jsem potkal ženu v nejvyšší hodnosti mjr. Funkčně nejvyšší jsem znal náčelnici spojovací služby v hodnosti nprap.

tatanka

Pro Mowiu- některé ženy s výcvikem bych opravdu nechtěl rozlobit viz Krav maga atd. Jinak jájsem byl u letadel a tam byla na věži plukovnice a ta tedy pánové byla! A také dost vybíravá, já jsem neprošel!?