Lgee

Na jakem místě je nejlepší uschovat poklad?

Mimo domov, je nejlepší je zakopat, úkryt pod vodu nebo co je nejlepší?

Odpovědi
led

Poklady všetkým na očiach a výrazne označené sú najmenej nápadné.
Človek hľadá skrytý poklad pod zemou, vo vode, v hlbinách hradov, v skalách, u susedov ale tie, čo má denne pred sebou, nevidí.

Rokio

Pokud se jedná o peníze a nejde o velmi velký poklad, tak je nejlepší ho uschovat na spořicím účtu. Bude se ti trochu zhodnocovat a nikdo ti ho neukradne, protože vklad je pojištěn do 100.000 Euro (to je asi 2.500.000 Kč).

aliendrone

To záleží na jeho formě. Třeba SLATÍÍŠŠŠKO je na podmínky úschovy nenáročné (nekoroduje), ale taková nevhodně skladovaná omalovánka nějakého „mistra“ může být po roce špatného skladování zcela bezcenná, pokud vůbec bude existovat (nesežerou ji myši nebo zjentkův oblíbený HMYZ)! ;) :D :D

Justin1

Poklad na geocaching se dá schovat do sloupku plotu, na dopravní značku, do vyčleněné poštovní schránky, do zábradlí nebo trubky, do pařezu, pod kameny nebo klacky, do falešné šišky nebo větve na stromě, do jehličí stromu nebo keře, do falešného kamene, do ptačí budky, která není určená pro ptáky, dá se k něčemu přichytit magnetem a podobně. Možností je spousta. Důležité je, aby ten poklad našel jenom ten, kdo ho hledá.

zjentek

Věnovat Petru Fialovi, ať spravedlivě přerozdělí potřebným.

cappuccino

Rokio, hlavne nikomu nerad, at si uschova penize na sporicim uctu!! V dobe inflace a zdrazovani je to ta nejvetsi blbost, kterou muzes udelat!

aliendrone

led>>> Ó čarokrásná velvyslankyně PEKLA, to s tím „…tie, čo má denne pred sebou, nevidí.“ je SNADNO vysvětlitelné. Je to proto, že věci které zpravidla NEEXISTUJÍ jaxi z principu NEMOHOU BÝT vidět. ;) :D :D

led

aliendrone hrozný, a či vy nesledujete pozemské médiá, ktoré okrem iného tvrdia, že mnoho z toho čo vidíme vlastne nejestvuje?

aliendrone

Rokio>>> Ehm, nějaký KONKRÉTNÍ příklad, kde se na spořícím účtu peníze POZITIVNĚ ZHODNOTÍ (tedy že budeš mít REÁLNOU hodnotu VYŠŠÍ [vyděláš] – započítej daň a inflaci), muehehehe! ;) :D :D

Rokio

alien: Tak to si mě dostal. Většina spoř. účtů vklad zvýší alespoň nominálně.

led

Rokio, nominálne, to znamená papierovo sa dvihne, ale výsledná skutočná hodnota účtu bude nižšia?