Rokio

Na jaké téma můžu pokládat otázky, abych měl alespoň jistotu na 90 %, že dané otázky nebudou smazány?

Které témata jsou vhodná tak, že při pokládání otázek na tyto témata nebudou mazány?

Nejlepší odpověď
ivzez

Proč se ptáš na to, co víš sám?

Zkus pokládat otázky na témata, která by mohla zajímat více lidí.
Otázky tákající se psychických problémů, problémů s tvým lékařem
apod. zajímají pravděpodobně jenom tebe.

A nebylo by od věci se zamyslet nad tím,
jestli tu vůbec můžeš získat odpověď.
(Některé otázky bys měl pokládat odborníkům.)

Další odpovědi
anonym

o zkáze světa, svých psychických problémech, o náboženském tmářství a úzkoprsém moralizování všeho kolem … to ti na 9,97% nikdo mazat nebude, ale nejsem si jistý, že jsem tu pravděpodobnost vypočítal úplně přesně.