pw79

Na jak dlouho seberou řidičák, když vás dvakrát za sebou chytí při jízdě pod vlivem alkoholu? Na místě zabaven nebyl.

Špatné informace nemám,pokuta byla za jízdu pod vlivem alkoholu..Při nehodě také byl zjištěn alkohol..Oba případy se budou projednávat na magistrátu..O ři­dičský průkaz přijde určitě,to už je jisté..Jen jde o to,na jak dlouho..

Nejlepší odpověď
gecco

Buďto si děláš legraci (nemístnou) anebo doplň naměřenou hladinu a další podrobnosti – takto lze odpovědět jen od úplně nejmíň po úplně nejvíc – tedy 6 – 120 měsíců zákaz řízení – a k tomu si, případně, přičti trest odnětí svobody (bude-li udělen), protože zákaz činnosti se započíná až po uplynutí TOS…

Další odpovědi
Kryšpín

Někdy na délce záleží, zda je to obyčejný člověk, nebo neobyčejný a la mistr Janoušek

cukrar

Nevím jak probíhalo zjištování přestupků, ale v prvním případě byl již trest udělen, dostala pokutu. Podle mne ale ne za alkohol, ale za něco jiného.
ve druhém případě se nedá mluvit o alkoholu, páč hodnota je nízká. osobně se domnívám, že máte špatné informace od kamarádky.

pw79

Legraci si bohužel nedělám..Kamarádku poprvé zastavili a nadýchala 0,24 promile.­.Dostala pokutu a měla být předvolána na policii..Zhruba za měsíc jela z domova do obchodu a 200 metrů od baráku do ní někdo naboural..Byla přivolána policie..Samozřejmě dýchali oba řidiči..Ona byla večer před tím na velké rodinné oslavě a ještě v sobě měla zbytkový alkohol (asi 0,15 promile )..Policajti na místě zjistili,že už jednou byla chycena při řízení pod vlivem alkoholu,ale i tentokrát jí řidičák nechali..Za 14 dní jde kvůli těmto přestupkům na policii..Jen mne zajímalo,co všechno jí čeká za trest..Každopádně díky za reakci ..

Mc Merkurion

… za zbytkovej dával půl roku, po půlce podmínka a zpět plus asi deset táců … aspoň co vim tady v okolí …

gecco

2× pod 0,3?
Bez ublížení, beze škod?
😉
Tak hlavně ať se kaje, ´bije v prsa´ a prokáže, že

  1. ji řízení živí (ale ne doprava osob!)
  2. už to nikdy (namoudušidušoucí) neudělá

___
Dostane pokutu, možná na horní hranici…
A k tomu „bububu“…
___
Ale, kuwa – ať

  • už to fakt nedělá (je to strašně vošajstlich)
  • ani bez alkoholu v dechu opravdu za volantem nikomu neublíží

!!!
___
A ať už to fakt neudělá… Dohlídni na to…
Mohla by potkat méně příznivé okolnosti – a pár let si i ´posedět´!!!