Avatar uživatele
bolak

Na co umřelo vaše poslední zvířátko?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 4555 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Stáří

Pokud si teda dobře pamatuju, tak naposledy nás opustil pes, kterýho jsem dostala asi ve třech letech. Bylo mu asi 16, poslední roky už skoro neslyšel a jednou se prostě neprobudil.
A předtím nám občas zdechla nějaká kočka. Jedna, neuvěřitelně pitomá, zemřela naprosto neuvěřitelně – chtěla se „pomazlit“ s kolem od auta. Bohužel auto zrovna jelo, táta zajížděl do dvora, byl leden, tma, večer, pod autem půlmetr uježděnýho sněhu. Kočku jsme našli dalšího dne ráno, zmrzlou, zamáčknutou do sněhu a samozřejmě to měla za sebou. Nevěděli jsme, jestli se smát nebo ji litovat… :oD

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
johana 56

Nemoc

Byl to krásný 10letý rottwajler.Měl nádor ve spodní čelisti,na dporučení veterináře jsme ho nenechali trpět.Je to už rok,ale stále nám chybí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jinak

Srážečkou,bylo to prase cca 200 kg živé váhy!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kubas11

Nehoda

Našeho pejska přejelo auto

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Nemoc

Kocouři byli pravděpodobně špatně odčervení, oba byli na veterině na kapačkách, nic nezjistili.. A jak to dopadlo. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fg

Nemoc

Měli jsme morčici albína.Jednou večer otvíralo neustále tlamičku a ráno už leželo na zádech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Stáří

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

Stáří

Bylo mu již 15 let

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Heřman

Nehoda

Když jsem jel poprvné do školky tak můj taťka přejel mé oblíbené kotě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Jinak

Vinou veterináře. Jednou bylo našemu krásnému zlatému retrívrovi špatně, nějaké štípnutí a pořád se kousal na jednom místě až tam měl hnisající ránu. Veterinář mu dal nějaký lék, který ale způsobil alergickou reakci, ale pořád jsme mu ho měli dávat(tehdy jsme to nevěděli), způsobilo mu to problémy se srdíčkem, ledvinami a játry(to nám pak řekl jiný veterinář). Chodili jsme s ní na infuze, ale bylo to tak špatné, že ušel pár metrů ven a pak jsme ho nosili domů, vůbec nejedl, takže shodil asi skoro 10 kg. Pak už to prostě nešlo, měli jsme 2 možnosti – buď ho nechat utratit a ušetřit mu trápení, nebo ho nechat doma dožít, ale umřel by hlady, takže tam ještě ten den zůstal na uspání:( Tomu veterináři to přišlo ještě vtipné, že se spletl…hajzl jeden…takovýhle lidi bych ke zvířatům nepouštěla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Musím trochu popraviť svoju odpoveď. Posledné zvieratko – fenka mi ešte žije. Zomrela jej predchodkyňa.

před 4554 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek